Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire megszokott dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megszokott dolog az 18- 19 éves szerelmeseknél, hogy 1- 2 hónap együttjárás után az egyik fél szinte odaköltözik a másik fél szüleihez, ott alszik, ott tölti az összes szabadidejét?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 26. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Ez ott szokott megesni ahol a egyik fél az otthoni légkör miatt a másik családjánál jobban érzi magát. Fiatalon meg nem kéne még annyira lekötni magunkat egy tartós kapcsolattal,inkább ki kell élvezni az életet,h később ne legyen hiány érzet.
2018. ápr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hétvégén sokat aludtunk egymásnál. A szüleink hívták a másik félt, senkit nem zavart. De nem költöztünk egymáshoz. Viszont a szabadidőnkben együtt voltunk, ami sokszor azt jelentette, hogy valamelyikünk családjánál voltunk.
2018. ápr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Ez ott szokott megesni ahol a szülők nem állítják le időben a dolgokat. és általában az az eredménye hogy két munkanélküli fiatalt kell eltartaniuk akik -legrosszabb esetben - csesznek elmenni dolgozni, mert tök kényelmes hogy alájuk van tolva minden a semmiért cserébe.
2018. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ott szokott megesni, ahol otthon nem jók a körülmények és a gyerek alig várja, hogy lelépjen és végre van lehetősége.
2018. ápr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Sok ilyen ismerősöm van. De ők azért több ideje voltak együtt, mint 1-2 hónap,mikor elkezdtek így élni. Manapság viszont szerintem egyre megszokottabb.


egy kicsi off

18 voltam, mikor összejöttem az első párommal. Ő 20. 1 éve élt külön a szüleitől, (munka miatt eljött az ország másik végébe.) 8 hónapja voltunk együtt mikor külön albérletbe költöztünk, így anyukám kiköltözött apumhoz külföldre.

Most elsején lesz 2 éve, hogy együttélünk, jövőnyáron lesz az esküvőnk.

2018. ápr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Én pár hónappal múltam 18, amikor megismerkedtem a párommal, rá 4 hónapra költöztem hozzájuk (nem volt semmi gond a családommal, de itt dolgoztam, ahol ő lakik), majd újabb 4 hónap múlva összeházasodtunk.

Holnap lesz a 22. házassági évfordulónk :)

2018. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát én nagyon nem örülnék neki, ha valamelyik gyerekem párja így becuccolna hozzánk...
2018. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Annyira, amennyire a szülők engedik ezt. Szerintem épeszű felnőtt nem vállal be ilyesmit.
2018. ápr. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ahol engedik, nagyon is.

Én nem tartanék el mégegy embert.

2018. ápr. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Becuccol, eltartja...

Akkor mesélek. Engem anyósom hívott, mert három műszakban dolgoztam a kórházban, meló után vezettem haza este tízkor, vagy vitt haza a párom. Ha nálam maradt, háromkor kelt, hogy menjen dolgozni. Ja, tényleg, szakítani kellett volna, eszembe se jutott...

Nem tartott el senki, dolgoztam. Ahogy ide kerültem, segítettem. Sőt, gondoztam a beteg apósom. Nem véletlen, hogy a mai napig jóban vagyok az anyósommal, sógornőmmel, ami itt, ezen az oldalon nem szokás, sőt, őket csak utálni lehet.

De tudjátok mit, én normálisan élek, szemben némelyikőtökkel...

2018. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!