Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ebben a kategóriában szinte bármilyen kapcsolati problémát ír le egy kérdező, szakításra biztatja a legtöbb válaszadó?

Figyelt kérdés

Ez a tendencia rendkívül törvényszerű, ahogy olvasom itt a kérdéseket, de nem életszerű.

Sőt, szinte biztos vagyok benne, hogyha maguk a válaszolók lennének abban az adott helyzetben és szituációban maguk sem így cselekednének.



2018. ápr. 26. 22:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És láthatóan a nagyfogyasztó, főleg nőknek fáj az igazság :*
2018. ápr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%
Egyszerű: a fórumot nagyon sokan projekciós felületként használják, ahová kivetíthetik a saját vélt vagy valós sérelmeiket. Itt lehetnek annyira határozottak, önérzetesek, agresszívak, felelőtlenek és arrogánsak, amennyire a valódi életben sosem mernének lenni.
2018. ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem látom ilyen " drámainak"...ha én szakítást javasolok, ott már a leírtak alapján nagy baj van, nyilván a "nagy baj" szubjektív kategória, de ez nem nagy baj 😀
2018. ápr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem bármilyennél, hanem ált. a nagyon durva problémáknál látom ezt. Persze, lehet toldozgatni-dolgozgatni egy eleve halálra ítélt párkapcsolatot. Tudni kell, mikor érdemes vmit elengedni.


Ált. az ilyeneknél szoktam ezt látni:

- nagyon durván a szülei által befolyásolt ember a másik fél, aki már 1000x bebizonyította, hogy nem képes önálló döntésekre és mindent előbb anyu-apuval beszél meg... ami nem baj, ha ez a kérdezőt nem zavarja, de általában igen,. és azt hiszi, van vmi varázstrükk arra, hogy anyu hirtelen leolvadjon

- többször megcsalt, átvert, hazudott, szexchatelt

- folyton megaláz nyilvánosan

- drog/alkoholfüggő lett és nem hajlandó belátni, sem segítséget elfogadni

- veri, terrorizálja a gyereket, az új nő/férfi szemétkedik a gyerekkel ok nélkül

- alapvető dolgokban nem egyeznek: házasság, gyerekvállalás, durván szélsőséges politikai/vallási nézetek amik meg is jelennek viták terén, alapvetően nagyon eltérő szexuális igények


Mondjuk az olyanoknál én sem értem, hogy:

"a pasim egyszer hazavitte a kolléganőjét autóval"

"a nőmnek volt egy fiú barátja előttem, és nem hajlandó megszakítani vele a kapcsolatot"

"lájkolta egy ismerőse képét"

"nem hív fel napi többször, hogy elmondja, szeret"

"buliban volt, és nem válaszolt az sms-emre azonnal"

"nem akarja elvégezni az összes házimunkát a nőm... jó, mindketten dolgozunk, de akkor is..."

2018. ápr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert a saját magányukat és csalódásaikat mások kapcsolatának elrontásában (amit lehet hogy még meg lehetne amúgy menteni) szeretnék kiélni.
2018. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!