Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben a témakörben tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a témakörben tényleg sok a felszínes ember vagy én látom ezt rosszul?

Figyelt kérdés

Olyan sokan azt ecsetelgeti itt hogy hogy izom pénz a külső a fontos. Nem egyszer olvastam olyat hogy a személyiség az egyforma szinte pl:

Szeretjük magunkat egyedi csodának vélni, de ez nincs így. Az emberek többsége pár átlagos sablonból épül fel. Mondanál olyan tulajdonságot, ami ne lehetne meg egy másik emberben is?


2018. ápr. 27. 07:04
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
"izom pénz a külső a fontos" => tehát már megint csak a nők a felszínesek... Na nyald ki.
2018. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Nyilván amelyik férfi így gondolja az is felszínes
2018. ápr. 27. 07:16
 3/10 AndrejjaMarijann ***** válasza:
77%

Szia! Az egész kérdés egész másról szól, mint amit alatta írkálsz. Te érted ezt az egészet?

Most akkor felszínesnek "látsz mindenkit" (höhö, igen, rosszul látod), vagy az a kínod, hogy sok az átlagos ember, aki azt hiszi, hogy nem az? Nem értem. MI VAN???

2018. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
épp tegnap hesszeltem a facebookon egy régi pasimat.. régen egy lepukkant fordja volt.. és a nagy általánosságban boldogtalan volt.. a mélabú miatt nem kellett nekem.. majd felvitte az isten a dolgát.. nagy autó, izom meg nyaklánc.. de a mélabú maradt.. ez mi, ha nem megfelelési kényszer.. hiába a cicoma a belsőt kell kigyúrni!!
2018. ápr. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

- Ti mind egyéniségek vagytok!

- Igen, mi mind egyéniségek vagyunk!

- Én nem!

2018. ápr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem a témakörben, hanem a világban. Hahó 47% FIDESZ.
2018. ápr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit el vagy tévedve.

Nézzünk egyszerű példát: vannak az alap ízek. Édes, sós, keserű, savanyú. Mégis mindennek más íze van.

Vagy a zenét: van 8 hang, rövid, hosszú. Mégis millió különböző zene lézezik.

Emberi tulajdonságokból sokkal több van. Nem attól leszel egyedi, hogy egyedül te vagy kedves széles e világon (mint ahogy sokan képzelik...). Attól vagy egyedi, hogy a különböző tulajdonságok milyen kombinációban és milyen arányban egyesülnek benned.


Nem mindenki felszínes. De az ugye egyértelmű, hogy vannak jó belső tulajdonságok és vannak rosszak. Egy hisztis, gonosz, buta ember személyisége taszító. Ezzel mindenki egyet is ért, és senki se kezd el pattogni, hogy de, de, pont olyan jó lehet vele a kapcsolat, mint egy odaadó, vidám, okos partnerrel.

Akkor miért nem lehet elfogadni, hogy vannak kívánatos és taszító külső tulajdonságok? Miért kell leszólni valakit, amiért csupán a külseje miatt nem jön össze egy kórosan elhízott vagy ápolatlan emberrel? És külsőre is van olyan, ami mindenkinek tetszik: az egészséges haj, a szép bőr, szép szemek.


Ez nem felszínesség.


Amiről az elején írsz, azt pedig teljesen más. Amikor valaki nem látja be, hogy a sikertelenség miatta van, és mindenkit hibáztat, de a saját hiányosságait nem hajlandó elismerni. Olyan külső okokat keres, amiről "nem tehet".

2018. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Számomra épp attól lesz egyedi bárki, hogy közelrõl megismerem, közel enged magához, hogy mélyebben megismerhessem, betekintést nyerjek az életébe, amit nem tár fel akárkinek. Mint ahogyan a “Kis Herceg” történetben is levan írva, mindenki egyforma, de köztük az különleges számodra, akivel idõt töltöttél.

Tehát igazad van, távolról nézve, ha csupa felszínes kapcsolatokat építesz, akkor mindenki egyformának tūnik. A városban az épületek is egyformának tūnnek, de 1-1 olyan, amihez sok emlék köt, közelebbrõl ismerem, arra már másképp tekintek, távolról is felismerem a többi között.


Tehát ez nem olyan dolog, hogy én most bárkinek is felvágok azzal, hogy “én egyedi csoda vagyok”. Ha valakinek ez az imidzsrõl és felvágásról szól, az elég baj:) Nem tartom magam egyedinek olyannyira, hogy ezt az embereknek kinyilatkoztassam. Viszont azt tartom normálisnak, hogy olyan emberekkel foglalkozom és vonom be az életembe, akikkel elmélyült a kapcsolatom, megismerhettük egymás személyiségét, közelrõl olyan dolgokat tudunk egymásról, amit más nem, ettõl válik igazivá az egész. Az biztos, hogy a külvilág és a többi izolált ember szemében csak sablonok vagyunk.


Nem kell mondanom ilyen tulajdonságot, ha megis tenném, biztos jönne egy nagyon egyediskedõ, különlegessé-válni-akaró emberke, aki ellesi a tulajdonságot, hogy “egyedi” legyen. Mindenkiben van ilyen tulajdonság, gondolkozz el azon, hogy mik azok a dolgok az életedben, amit senkivel sem osztasz meg, csak nagyon közeli emberekkel?

A külvilàg elõtt mindenki sablonosan viselkedik, azért hogy elfogadják õket, baj lenne ha a furcsaságaimat akarnám kiteregetni mindenkinek, miért is tennèm?

2018. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy itt miket olvasni, nem tükrözi a valóságot, vagy csak az én ismeretségi köröm múlja felül magasan ezt a szintet.

Én azt gondolom, hogy ilyen gyerekes gondolatai sokaknak volt, vagy lesz, főleg fiatalon, másrészt rengeteg a direkt trollkodó, akik maguk is tudják hogyan és miként működik az élet, csak túloznak, hisz fiatalok.


Szóval nem, az átlag nem így gondolkodik, ahogy itt olvasni sokaknál.

2018. ápr. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok itt a felszínes férfi és a nő.
2018. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!