Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők nagyon nagy szégyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők nagyon nagy szégyen ha egy kicsit érzelmesebb vagyok az átlagnál?

Figyelt kérdés

Fiú létemre valamiért mindig is szerettem és a mai napig is szeretem a romantikus filmeket,sorozatokat. Senkinek sem vallottam be de nagyon szerettem nézni a Végtelen szerelem című török sorozatot. A sorozat végét egy kicsit megkönnyeztem és bevallom őszintén én ezt az oldalamat nagyon szégyellem és senki sem tud róla.


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen. 19/F



2018. ápr. 27. 20:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Most azt fogják írni, hogy ez mennyire jó dolog, de a valóságban elég nagy hátrány minden nőnél.
2018. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ettől tartok én is. Ezért nem vállalom fel senki előtt sem. Inkább eltitkolom.
2018. ápr. 27. 20:07
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

A férfias nőket is szereti valaki... Van amelyik súlyokat emel, beleköp a tenyerébe, és mégis van párja.

Ha boldog akarsz lenni, vállald fel önmagad. Aki szeret, ilyennek fog szeretni. Persze eljátszhatod a rideg macsót is, ha szeretsz színjátékot játszani... De előbb-utóbb úgyis kiderül az igazság, és ha valaki az eljátszott macsóba szeret bele, az garantáltan kiábrándul belőled az első pittyegésednél.

2018. ápr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%

Hát én lány vagyok ugyan de a Végtelen szrelem végét én konkrétan végigzokogtam. Az utolsó 15 percet biztosan, utána meg 2-3napig rossz kedvem volt.

Szóval szerintem nincs abba semmmi hogy fiú létedre kicsit te is megkönnyeztél rajta. Aki nem annak nincs szíve és/vagy nem nézte a sorozatot így nem éli át igazán a szenvedésüket.

Na de a kérdésed nem erről szólt... szerintem hülyeség, hogy ez szégyen lenne. Az hogy érzelmesebb vagy még nem jelenti azt, hogy megbízhatatlan nyámnyila alak is, aki az élet dobta helyzeteket nem tudja kellő határozottsággal kezelni.

Baromság, hogy a férfiak nem sírnak. Csak eltitkolják, mint te is. ;)

2018. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%

Ne hallgass azokra a lányokra, akik azt mondják itt, hogy ez nem gáz. Talán egyik sem jönne össze veled, max haverként tudnának elképzelni, és úgy mondanák, hogy ez milyen cuki. A nők a valóságban nem vonzódnak a túlságosan kedves fiúkhoz, és abból fakadóan amit írtál, te ilyen "tipikus jó fiú" lehetsz. A nagyon kedves fiúk azok, akik többségében szüzek, és ismerkedési problémákkal küzdenek, gondolom erre már te is rájöttél. A nők a határozott férfiakhoz vonzódnak, szóval jobban teszed, ha megváltozol. Persze nem azt mondom, hogy egyáltalán ne legyél érzelmes, csak NE VIDD TÚLZÁSBA.


29/F

2018. ápr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele,hogy párkapcsolatom több okból kifolyólag sohasem lesz.
2018. ápr. 27. 20:48
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Lehet párkapcsolatod, csak meg kell változnod. Olvasd el: Zsedényi Csaba: Kulcs a nőkhöz című könyvét. Abban benne van, hogyan váltható ki a vonzalom a nőknél, és milyennek kell lenned. Ajánlom még Anthonny Robbins és Csernus Imre könyveit is.


Meg nézd meg az alábbi kis videót, ott Csernus elmondja, hogyan lehet önbizalmat szerezni (amiből fakadóan határozottabb leszel):


https://www.youtube.com/watch?v=64Qh5i26Ydc


Viszont ha bebeszéled magadnak, hogy nem lesz párkapcsolatod, akkor az lehetséges, hogy tényleg úgy lesz.

2018. ápr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenféle képen meg fogom őket nézni.



Kiskorom óta tudtam, hogy nekem sohasem lehet párkapcsolatom. Így feladtam az egészet és kerülöm a lányokat is lelkiismeret furdalás nélkül.

2018. ápr. 27. 20:55
 9/16 anonim ***** válasza:

19 évesen még bőven fejlődőképes vagy...


Ha mondjuk 50 évesen írnád a sorokat, akkor azt mondanám, hogy elment az egész fiatalságod, már cseszheted az egészet, bár még akkor sem késő változtatni.


Én 10 évvel idősebb vagyok mint te, de nekem is van még bőven hová fejlődnöm.


Ahogy mondják: jó pap holtig tanul. Te se add fel.


Minden jót!

2018. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Igazad van még nagyon fiatal vagyok. De nincsen meg bennem a változni akarás. Sajnos.
2018. ápr. 27. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!