Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyon durva ha egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nagyon durva ha egyáltalán nincsenek érzelmeim, nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Igazából nem is emlékszem olyanra hogy valaha éreztem volna bármit is, valahogy nincsenek érzelmeim, így lettem összerakva.

Valószínűleg szociopátia.


De ez örökre így lesz?


F/27


2018. ápr. 27. 23:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
31%
Hogy a francba lehet két percenként kérdést kiírni?
2018. ápr. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Az este folyamán feltett másik kérdésedben (és korábbiban is), még szenvedtél a magánytól. A magány is egy érzés. Akkor mégiscsak van...
2018. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

Na, most nagyon figyeljen ide MINDENKI!


Ez a kérdés összetett, de megpróbálom egy példával elmagyarázni:


Tegyük fel, hogy van egy X pont, ami az érzelmeket jelképezik, és van egy Y pont, ami az értelemmentességet. Tulajdonképpen ha X és Y között beáll egy diszharmónia, akkor keletkezik egyfajta üresség az emberben, amikor X és Y közt lebeg. Ha behozunk a képletbe egy C pontot, amely tudja pótolni azt, hogy X és Y negatív töltetet kap, akkor (-)*(-) = +. A megoldást tehát abban látnám, hogy próbáld az életedbe beilleszteni azt a bizonyos C pontot!


Sok sikert!

2018. ápr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%

Balázs te agyilag rokkant vagy nem szociopata

Ne sértegetsd a szociopatakat

2018. ápr. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Azért éhes csak szoktál lenni. Vagy szomjas.
2018. ápr. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Ajánlom neked a cleverbot.com oldalt. Mondjuk tőled a robot is lefáradna a kérdéseid megválaszolgatásában. Hidd el, jobbá teheted a világot, ha lelépsz oda innen.
2018. ápr. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
86%
Szerintem ez a Balázska alterego megtestesítője valami g#ci nagy troll. Se nem Balázskának hívják, se nem az a csávó a képen, akit mindig belinkelnek ide. Ez valami olyasmi jelenség, olyan prank, mint a baromállat Turcsy, az alacsony ocsmány, meg a többi ezekhez hasonló karakter. Minden évben felbukkan egy újabb szerep.
2018. ápr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Ez már nekem is megfordult a fejemben, hogy Balázska csak egy kitalált személy.
2018. ápr. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Már miért lennék kitalált? Nagyon is valódi vagyok.
2018. ápr. 28. 00:49
 10/23 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
#9: Ki az a csávó a képen, akit meg akarsz szopatni azzal, hogy a képeit terjeszted róla úgy, mintha te lennél az?
2018. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!