Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is durva, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is durva, hogy mennyi normálisnak tűnő lány hirdeti magát puncs.hu-n havi százezrekért?

Figyelt kérdés
Szembe jönne egy ilyen lány az utcán, nem is gondolnák róla az emberek, hogy prostituált. A férfiaknak manapság hogy van bizalmuk a nők felé párkapcsolat keresés közben, amikor bármelyik nőről kiderülhet, hogy prosti volt?

2018. márc. 22. 19:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
48%
Gondolod, hogy az ilyenek nem fogják eltitkolni?
2018. márc. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
drága a mindennapi élet. A kurás a legegyszerűbb módja a kényelmes pénzszerzésnek
2018. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Pont ezért írtam a bizalom dolgot. Manapság elég nehéz megbízni az emberekben, úgysem mondja el a piszkos kis titkait.
2018. márc. 22. 19:04
 4/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem nagyon látok külőnbséget aközött, ha valaki a pénzéért van együtt valakivel (puncs), vagy azért mert diplomás (elittárs), vagy azért mert jól néz ki (tinder). Szóval ha van vonzódás, akkor ez nem prostitúció, csak egy erőteljes szűrő.


34F

2018. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

Linkelj már kérdező egy ilyen lányt.

Szegénység, könnyű pénz

2018. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

# 4


Ez a te szegénységi bizonyítványod, ha szerinted ugyan az, ha 2 olyan ember szexel, aki vonzódik egymáshoz, meg az, ha 18-19 éves lányok 2x olyan idős üzletemberekkel dugatják magukat pénzért.

2018. márc. 22. 19:07
 7/29 anonim ***** válasza:
75%

Puncs.hu: kamu profilok (tök egyértelmű), kisebbségiek, kiégett harmincas/negyvenes nők, pár szolis fitneszlányka (Andy Vajna 2.0 után kutatva), meg pát kíváncsi gimis csaj.

Ennyi a felhozatal

2018. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Én is csomó gimis csajt láttam. Elég szomorú...
2018. márc. 22. 19:14
 9/29 A kérdező kommentje:

Őt pl. tuti láttam valamelyik ismerősömnél ismerősök közt facebookon, tök rémlik :D


[link]

2018. márc. 22. 19:14
 10/29 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező! A te szellemi fogyatékosságodat tükrözi az, hogy elsikkadtál a föltött a válaszodat tekintve nem lényegtelen részlet fölött, hogy "amennyiben van vonzódás". :)
2018. márc. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!