Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobban szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban szeretik a lányok a veszélyes férfiakat?

Figyelt kérdés

A veszély alatt nem azt értem, hogy agresszív bármikor megverhet, hanem kalandokkal teli személyiség, nem az a nyugis csávó. Egyik ismerősöm mondta ezt mikor társaságban voltunk és mondtam neki, hogy azért nem egyformák a nők erre kinevetett engem. Most azon gondolkozok, hogy vajon van igazság abban amit mondott, jogosan nevetett ki vagy egy részeg barom volt aznap este?

Én nem vagyok kalandokkal teli jobban szeretem a nyugodtabb programokat, mint kirándulás, utazgatás ahol általában pihenünk, ellazulunk. Alapból nem szeretem a sportot, ami elég sok izgalmat rejt, nem mernék ejtőernyőzni, bungee jumpingozni. Mikor vidámparkba voltam ott volt egy elég gyors hullámvasút és arra se akartam felülni, mert nem bírom az esztelen gyorsaságot és azt se, ha fejjel lefele vagyok.


2018. ápr. 29. 09:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Én is a kirándulós fajta vagyok, nehezen lépek ki a konfortzónámból ilyen téren. (Pl. apukám motorozik, sosem mertem felülni mögé, nekem már ez is sok lenne, nem még ejtőernyőzés...) A párom dettó ilyen. Nem sok közös lenne bennünk, ha ő keresné a kalandokat, extrém sportokat, meg én otthon olvasok a kanapén vagy kirándulok egy várhoz.


22N

2018. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Nincs két egyforma nő.


Én szeretem a kalandokat, az aktív kikapcsolódást, gyerekkoromban voltam utoljára lazulós utazáson és untam, azt szeretem, ha van mit csinálni, lehet menni, akkor is, ha felrúgjuk a kényelmet, nem érdekel, ha összekoszolom magam. Egyedül is megyek egyébként, szóval nem a másik féltől várom el, hogy na akkor csináljon programot nekem is. Szóval én a saját életmódom miatt keresek ilyen társat, mert én ilyen vagyok. Már menekülőre fogom, ha ismerkedésnél valaki leírja/kimondja azt a mondatot, hogy "egy megfelelő ember ki tud mozdítani a négy fal közül". Szuper, de akiben nincs benne alapból, vagy csak ritkán jön elő ez az oldala (nem érdekel, mennyire vagány olyankor, ha a mindennapokban jobban elvan otthon a négy fal között), az nem az én emberem. :-)


De vannak nyugisabb életet kedvelő nők is, ismerek ilyeneket, ők meg a hozzád hasonlókat kedvelik inkább.


Tudod, zsák meg a foltja.

2018. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
18%
Még akinek bejön ez a típus, azt is csak a kihívás vonzza, hogy megváltoztassa, és a gyerekkel legózó apuka legyen belőle.
2018. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
"Még akinek bejön ez a típus, azt is csak a kihívás vonzza, hogy megváltoztassa, és a gyerekkel legózó apuka legyen belőle." - Dehogyis változzon meg, akkor már nem az lenne, akit megszeretek. :-)
2018. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretem,ha valakit leültetek a sarokba és ott marad.Jó,ha van az illetőnek önálló nyála.Viszont én sem vagyok egy sportrajongó,akkor már inkább menjünk kiránduni,csavarogni,utazni!Jó,ha nyugodt társam van,de egy egészséges csibészség legyen benne.Mindig csendben ülni még nekem is unalmas,pedig szeretem a nyugit.
2018. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
49%

Vidámparkot gyerekkoromban is utáltam.


A legtöbb helyet utálom, mert sok ott az ember, minden kölyök üvölt, neked mennek...

Úgy vagyok vele, ha ilyen párom lenne, egyedül kéne mennie kalandozni, mert szerintem menni, de nem jutni sehova, és nézni a 60. fát rohadt unalmas. Akkor inkább beülök a sarokba és elvagyok.

2018. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Igen. Sokkal izgalmasabb egy olyan férfi

Nem szeretem az unalmas lapos programokat, romantikus alkat sem vagyok nekem kell az izgalom az adrenalin hogy ne unjam meg az egészet

2018. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
36%

"...nem mernék ejtőernyőzni, bungee jumpingozni."


A pót-pót ernyővel biztosított ejtőernyőzés meg fél tucat ponton rögzített bungee jumpingozás mióta számít veszélyesnek. :D

Ezek inkább drága hobbik, ami miatt inkább megértem, hogy ilyen tevékenységet űző pasik miért vonzóbbak.

"Money, money, money

Must be funny

In the rich man's world"


Veszélyes férfiak azok, akik most a +30 fokban rögzítik az épülő Puskás stadion tartópilléreit 30 méter magasan vagy akik Calaiban éjszaka araszolnak a kamionjukkal imádkozva, nehogy útközben összeakadjon pár "beszélgetőpartnerrel". Az ilyen "veszélyes" férfiak csak díszhuszár ficsúrok, akiket az ijedtségen kívül már veszély nem nagyon fenyegeti.

2018. ápr. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

"Már menekülőre fogom, ha ismerkedésnél valaki leírja/kimondja azt a mondatot, hogy "egy megfelelő ember ki tud mozdítani a négy fal közül"


Mi ezzel a gond? Egy párkapcsolat alapból kimozdítja az embert, mert együtt tudnak programokat csinálni. Én mostanában azért nem mozdulok nagyon ki, mert mostanában nincsenek nagyon barátaim és egyedül nem nagyon szeretek programokat csinálni. Többen jönnek azzal, hogy az ember egyedül is legyen épp olyan aktív, mint párral. Most komolyan ez miért feltétel? Annyira feltudnak idegesíteni az ilyen okoskodó semmitmondó emberek, hogy az valami hihetetlen. Igen én azért is keresek párt magam mellé, hogy tudjunk programokat csinálni, mert nem szeretek egész nap itthon ülni. Aki elvárja azt, hogy egyedül is legyek aktív az nem normális, erre nem lehet mást mondani.

2018. ápr. 29. 12:36
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Nekem azért gond, mert egyedül is aktív vagyok. És nem akarok senkinek sem az indok lenni arra, hogy na akkor most kimozdul, mert végre van kivel.
2018. ápr. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!