Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg jobban szeretik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg jobban szeretik a lányok a veszélyes férfiakat?

Figyelt kérdés

A veszély alatt nem azt értem, hogy agresszív bármikor megverhet, hanem kalandokkal teli személyiség, nem az a nyugis csávó. Egyik ismerősöm mondta ezt mikor társaságban voltunk és mondtam neki, hogy azért nem egyformák a nők erre kinevetett engem. Most azon gondolkozok, hogy vajon van igazság abban amit mondott, jogosan nevetett ki vagy egy részeg barom volt aznap este?

Én nem vagyok kalandokkal teli jobban szeretem a nyugodtabb programokat, mint kirándulás, utazgatás ahol általában pihenünk, ellazulunk. Alapból nem szeretem a sportot, ami elég sok izgalmat rejt, nem mernék ejtőernyőzni, bungee jumpingozni. Mikor vidámparkba voltam ott volt egy elég gyors hullámvasút és arra se akartam felülni, mert nem bírom az esztelen gyorsaságot és azt se, ha fejjel lefele vagyok.


2018. ápr. 29. 09:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Nagyobb probléma, ha valakinek barátai nincsenek. Előbb azokat kéne tudni szerezni, és csak utána férfi-nő kapcsolatokban gondolkodni.
2018. ápr. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
44%

Ez meg a másik. Mellesleg arra is jó, ha valaki egyedül is aktív, hogy így össze tud barátkozni hasonló érdeklődésű emberekkel is. Van ismerősöm utazásról, van, akivel sport révén ismerkedtem meg, régebben énekeltem, felléptem, az ismerőseim egy részét abból az időszakból ismerem... stb.

Persze, aki nem ilyen, az ne erőltesse, csak akkor keressen hozzá hasonló társaságot és társat. És nem kell megsértődni, ha egy aktívabb ember aktívabb társat szeretne.

Benne vagyok egy futós csoportban, az egyik 68 éves hölgy nemrég futott félmaratont. Na, én is ilyen energiával teli szeretnék lenni annyi idősen, és nem lepukkant öregasszony, aki a banyatankkal elállja a buszokon az ajtót.

2018. ápr. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

"Nagyobb probléma, ha valakinek barátai

nincsenek. Előbb azokat kéne tudni szerezni, és csak utána férfi-nő kapcsolatokban gondolkodni."


Hát te nem vagy normális. Mi köze a kettőnek egymáshoz te nagyon okos? Hol itt a logika? Van egy nagyon jó barátom, de ő nem gondolkozik ilyen sekélyesen, mint te. Én már nem vágyom újabb baráti társaságra hanem egy komoly kapcsolatra.

Felkéne végre fogni azt, hogy nem mindenki igényli egyedül az aktív időtöltéseket, vannak akik igénylik azt, hogy társuk legyen ebben. Szoktam néha egyedül elmenni ide-oda, de hosszútávon megunom egyedül. Komolyan nem tudom a gondolkozástokat megérteni, hogy ebbe mi a kivetni való és elutasító, mikor írtam azt, hogy nem szeretek egésznap itthon lenni, igénylek egy komolyabb kapcsolatot és mellé szeretnék programokat csinálni. Ebbe a tököm ami nem jó? Hányszor kell még azt a minimális igazságot leírni, elmondani, hogy az ember társaslény? Az a duma, hogy egyedül is jól kell érezni magunkat az csak egy keménykedés, macsóskodás. Aki sokáig nem találta még meg a párját az ne mesélje már be nekem, hogy jól érzi magát egyedül. Csak fél elmondani az igazságot és inkább csak azt vetíti a társadalom fele, hogy minden zsír minden király vele. Én meg ettől a képmutatástól van hányingerem.

2018. ápr. 29. 13:35
 14/19 anonim ***** válasza:
77%
"Felkéne végre fogni azt, hogy nem mindenki igényli egyedül az aktív időtöltéseket, vannak akik igénylik azt, hogy társuk legyen ebben." - És azt is fel kéne fogni, hogy van, aki igényli az aktív időtöltést egyedül is, és ha te nem ilyen vagy, akkor ne ilyen társat keress, hanem hozzád illőt.
2018. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Hogy mi köze? Az, hogy haverokat/barátokat szerezni kb. a 0. szint, ha valaki már erre sem képes, hogyan akar párkapcsolatot, ami egy több szociális készséget és "melót" igénylő, magasabb szint?
2018. ápr. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

"Aki sokáig nem találta még meg a párját az ne mesélje már be nekem, hogy jól érzi magát egyedül." - Még mindig jobb egyedül, mint egy nem hozzám illő társsal. Szeretek egyedül is aktív életet élni, mert szeretem azokat a dolgokat, amiket csinálok, az ismerőseim nem, ezért többnyire nem is jönnek velem, de én megyek egyedül is, és élvezem. Olyan társsal tudnám jól érezni magam, aki ebben hozzám hasonló. Nem számítana, hogy ezeket az aktív dolgokat együtt vagy külön, vagy együtt is meg külön is csináljuk, mert nem mástól függ, hogy csináljuk-e vagy sem, az a jó, ha mindkettőnknek megvan a maga önálló élete. Nekem teher lenne egy olyan társ, aki csak társasággal vagy csak a társával aktív, és egyedül nem képes élvezni ezeket a dolgokat. Olyan érzésem lenne egy ilyen ember mellett, mint hogyha még egy táskát cipelnék magammal.


Tehát jobb egyedül, mint egy nem hozzám illő társsal, ez nem azt jelenti, hogy nem lenne egy hozzám illő társsal még jobb, de olyanba nem akarok belemenni, amiről tudom, hogy nem lesz jó.

2018. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%

Nő vagyok, egy ideje egyedül. Nem vagyok társfüggő, megvárom, míg olyan férfival találkozom, akivel igazán összeillünk. Persze, hogy hiányzik, hogy legyen valakim, abban igazad van hogy az ember társas lény. Hiányzik az intimitás stb. De! Ettől én még remekül érzem magam egyedül is, vannak hobbijaim amiket a saját örömömre űzök, nem másért. Utazni én sem szeretek egyedül, szerencsére rengeteg barátom van, így nem is kell. De ha neked nincsenek hobbijaid sem, az azt jelenti, hogy unalmas vagy, semmi nem érdekel annyira, hogy kitedd érte a lábadat a házból. (gondolok itt ilyesmire, hogy sport, valamilyen klub stb) Hiszen pont ott tudnál új emberekkel ismerkedni és barátokra, sőt társra is szert tehetnél akikkel már van is egy közös pontod: a hobbi ami érdekel. Legyen az pálinkafőzés, kézműveskedés, íjászkodás, tánc, túrázás vagy edzés. De ha te otthon ülsz, akkor hogy ismerkedsz?


És mit csinálsz ha a lánynak akivel összejönnél olyan hobbija van amit te nem szívesen csinálnál? Vagy amit nem is tudnál vele csinálni, pl már 10 éve cselgáncsozik, vagy balettozik stb. Akkor te otthon ülnél és picsognál, mert ő heti 3-szor programot csinál (hétvégéken meg néha verseny, fellépés van) neked meg nincs egy saját hobbid vagy barátod, baráti társaságod amivel/akikkel elüthetnéd az időt?


Azok az emberek akik azt hajtogatják, hogy az ember társas lény és azt várják, hogy a másik mozdítsa őket ki, néha olyan kullancsok tudnak lenni, ráadásul a másiktól várod hogy kirángasson, mit adsz bele te? Hol vannak a te terveid?Az egyéniséged?

2018. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%

De ha nincsenek barátai, akkor téged nyüstöl, hogy menjetek helyekre, folyton csak rajtad lóg.


Én egyedül elmegyek arra, ami érdekel, de pluszban nem mozdulok ki. Nem akarok valakinek a kísérője lenni, mert egyedül uncsikázik bárhova menni.

2018. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%
Ja, az meg rohadt nagy negatívum, ha valaki azt hiszi, az ő érzései igazak a világra, és mindenkinek úgy kéne éreznie. Más nem lehet meg jól egyedül, mert ő sem tud.
2018. ápr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!