Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen pasik? Hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen pasik? Hol?

Figyelt kérdés

Nem akar lefektetni hamar.2-3 hónapig randik stb.

Nem akar megvàltoztatni. Elfogad olyannak amilyen vagyok.

Férfias viselkedésű de velem romantikus. Kiáll èrtem stb.



2018. ápr. 29. 21:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Első az kizárt. Első 1-2 randin minimum csók, harmadikon több, ötödik randin minimum szex. Különben mit is keresünk egymás mellett?

Ez stimmel bár úgysem kivitelezhető teljes mértékben. Két ember valamennyire úgyis fog egymáshoz igazodni.

Ez stimmel (bármilyen hihetetlen).

2018. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

létez(n)ek :)


DE nemrég kérdeztem itt : "lányok mit szólnátok ha a férfi az első 4 hónapban extrém lassú tempót diktálna?"


hát nem díjjazták..mert hogy "azért a 7-8. körül illene a szex" meg ilyenek


de nem nyafizok itt..szépen le is tettem az egészről..

2018. ápr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Kérdéssel válaszolhatok?

Léteznek még ilyen csajok? Hol?

Szűz.

Hetente többször leküld sörözni a haverokkal, hogy ő addig otthon békésen el tudja végezni a házimunkát?

Ez igazi vadmacska az ágyban de ha lemegy bevásárolni, akkor burkát vesz. Mindig hoz sört.


Csak, hogy érezd a párhuzamot.

2018. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Ha gondolod, írj:).
2018. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen férfira vágyom, aki a nadrágjában tudja tartani a cerkáját bizonyos ideig, és a megismerési szakaszt nem úgy könyveli el, hogy ha nincsen szex, akkor hiába pocsékolja az energiáját, idejét. Hiszek a kivételekben.
2018. ápr. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Van ilyen férfi, tuti hogy akad.

Bennem is megvan ennek a nagyrésze, kivéve talán hogy nem vagyok túl férfias viselkedésű.

Hogy hol vannak ilyen férfiak? Passz... Neked kell megtalálni, erre nincs bevált recept.

2018. ápr. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És te mit teszel,mit adsz vissza?Kitalálom:semmit,mert nőből vagy és azt hiszed,hogy majd beesik egy ilyen.
2018. ápr. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
na ez az,en ilyen vagyok es attol meg hogy nincs sex 3 honapig azt kompenzalni kell azzal hogy jo a humorod , el lehet veled hulyulni es okosnak is kell legyel(nem az a fajta okos aki bemagol valamit es vissza mondja )
2018. ápr. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Könnyen el tudom fogadni, hogy pár hónapig csak randi legyen.

Nem teljesen értem mit értesz azalatt, hogy "ne akarjon megváltoztatni", mert szerintem az embereknek folyamatosan változniuk kell (nem drasztikusan), hogy minden nap jobbak lehessenek. Senki sem tökéletes, de attól még törekedni lehet rá. Ki lenne erre jobb mint a párod aki segít ebben?

Férfias viselkedésű, veled viszont romantikus? Azaz másokkal viselkedjen bunkón, csak veled legyen kedves? Ez szerintem csak ismerkedési fâzisban kaphatod meg, ha eltűnik a rózsaszín köd ugyanúgy fog viselkedni a párod veled mint a többiekkel.

2018. ápr. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha nagyon mérsékelt szexuális életre vágysz, jó szűrő. Mert aki ennyit tud várni, az biztos halvérű.
2018. ápr. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!