Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek még ilyen pasik? Hol?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen pasik? Hol?

Figyelt kérdés

Nem akar lefektetni hamar.2-3 hónapig randik stb.

Nem akar megvàltoztatni. Elfogad olyannak amilyen vagyok.

Férfias viselkedésű de velem romantikus. Kiáll èrtem stb.



2018. ápr. 29. 21:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

És csak misszionárius pózban akarja 3 hónap után is, úgy, hogy zsepibe élvez mert te undorodsz tőle?

Ne nézz ennyi mesét tényleg. Nem feltétlenül primitív állat, aki be van rád indulva, szerintem te még nem voltál úgy oda férfiért, hogy ne tudj bírni magaddal. Pedig nagyon jó érzés. Nőként mondom, hogy a leghosszabb idő, amit várnék, hogy lefeküdjek valakivel az egy hónap.

2018. ápr. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21# Ne akard másra erőltetni a nézeteid! Nem mindenki könnyűvérű mint te. Es semmi közöd nincs hozzá ki mennyit vár. Az csak 2 emberre tartozik. Semmit sem tudsz rólam,akkor ne állítsd hogy még nem kívántam nagyon férfit.saját nemi életeddel foglalkozz! Köszi!
2018. ápr. 30. 17:48
 23/24 anonim ***** válasza:
91%
#22 ha a "Felnőtt párkapcsolatok" kategóriába írsz, akkor ne tiniknek szánt válaszokat várj.
2018. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

23# nem vagyok tini! De nem is a kérdésre válaszolnak hanem okoskodnak stb... Eltértek a kérdéstől és kötekednek,hogy ezt meg azt csináljam. Itt kérdezni sem érdemes.

De aki normálisan válaszolt annak köszönöm!

2018. máj. 1. 14:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!