Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek szégyenlős pasik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek szégyenlős pasik?

Figyelt kérdés
Olyan lány közelében pirulós, kézremegős, izgulós fiúkra gondolok. Miért ilyen a reakciótok egy nő közelében?

2017. jan. 27. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Még 14 évesen kicsit ilyen voltam, általánosban végigszekáltak mert kövér voltam, csak utána folyamatosan edzettem és küzdősportra jártam,azóta én nem szégyenlősködöm a pólómat is ledobom jó messzire :D
2017. jan. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Léteznek,én is ilyesmi vagyok. :)

Mert a nők messziről kerülnek általában,és fogalmam sincsen milyen érzés mikor egy nő tényleg közel enged magához.Az érzést se tudom milyen,pontosan azért ilyen a reakcióm is...

2017. jan. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mai napig ilyen vagyok, ez annak (is) köszönhető, hogy sokat piszkáltak a lányok kiskoromban.


21/F

2017. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Léteznek, valószínűleg azok válnak/maradnak ilyenek, akik fiatalkorukban (=tizenévesen) egyáltalán nem alakítottak ki komoly interakciót lányokkal, és ezen utólag már nehéz változtatni.
2017. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jelen.
2017. jan. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdezőnek válaszolva,

Az,hogy szimpatikusak vagyunk egymásnak,az annyit jelent hogy kedveljük egymást.

Attól még fogalmam sincsen,hogy barátként tekint-e rám ő is,vagy lehetne több is köztünk például.

De akkor is így reagálok,sőt nálam amiből látszik nagyon ez a dolog,amikor tényleg tetszik a hölgy, a szemébe nem tudok közelről belenézni.

Mert nagyon zavarba jövök általában,most van egy nő,akivel közelebb érzem magam, vele beszélgettünk többször is kettesben és tartja a távolságot velem szemben,de közben meg sokszor azt érzem,a közelemben akar lenni.

Utoljára elköszönésnél megsimogattam finoman a hátát,tuti hogy észrevette, de nem szólt semmit,előtte is volt ilyen már,de semmi reakció.

Szóval most sima barátnak érzem ugyanúgy magam,mert a mosolygás és kedvesség megvan a részéről felém,de ennyi.

Látszik,hogy a figyelmemet akarja,keresi, de nem tudom hogy ezt most minek vehetem...

2017. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Barátom is ilyen. Három éve együtt vagyunk, egy éve együtt élünk, de ha épp nem szexelünk, akkor takargatja a farkát, meg szégyenlősen elfordul.


Egyébként sportol, izmos, nagy farka van és jóképű. Halvány gőzöm sincs mitől ilyen beszari, mindig ilyen volt. :D És mindig dicsérem, hogy jól néz ki, akkor ül és mosolyog magában. Én szeretem, szerintem cuki.


25L (30F)

2017. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 Te a nagy farkát szereted, nem a szégyenlősségét...
2017. jan. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8, igen három éve csak erre épült fel az egész kapcsolatunk, különösen az elején, amikor még négy hónapig nem is szexeltünk, mert ő nem mert. :D


Ámulok az elemző képességeiden, kérlek mesélj még, mit nem tudok a kapcsolatomról, imádom hallgatni az ehhez hasonló bölcs meglátásokat. :D

2017. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általában 25 éves korig azok a pasik, utána már ritkább.
2017. jan. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!