Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki zavarban van telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki zavarban van telefonálás közben, az valószínű, hogy érez valamit?

Figyelt kérdés
Magamból kiindulva, én akkor vagyok, ha valaki fontos nekem, érzek iránta. Férfiaknál is így van?

2018. ápr. 30. 13:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Egyszer találkoztunk eddig, szóval még alig ismerjük egymást.
2018. ápr. 30. 13:42
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet a barátnőjével volt éppen.
2018. ápr. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Akkor nem hiszem, hogy megkért volna, hogy töltsem nála a nyarat külföldön :D
2018. ápr. 30. 13:44
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar semmit és nem meri megmondani.
2018. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Telefonban én mèg akkor is zavarban vagyok, ha anyámmal beszèlek! Én nem kombinálnék
2018. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ohh, nem, nem és nem! Mit érezne?
2018. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Valamit biztosan érez. De hogy mit? Azt csak ő tudja.
2018. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor csak le akarom tenni a telefont, mert utálok cseverészni telefonon. Nem hiszem, hogy bárkibe szerelmes lennék ezért.
2018. ápr. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A háttérstory: 2 hónapja volt itt Pesten, akkor ismerkedtünk meg. Nagyon megvolt a közös nevező, ezután rendszeresen ő keresett. 3 hét múlva jön ide megint pár napra, most direkt miattam. Tegnap beszéltünk először telefonon, másfél órát, eléggé éreztem, hogy zavarban volt. Gondolom pont azért, mert eléggé érdeklem, máskülönben miért keresne még mindig, meg jönne hozzám “látogatóba”...nem?
2018. ápr. 30. 14:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Najó mondjuk igazából tökmindegy, összvissz egyszer találkoztunk, nincsenek még elvárásaim a dologgal szemben..:D
2018. ápr. 30. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!