Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok az alábbi helyzetben?

Figyelt kérdés

Mit reagáltok, ha a baráti kör összegyűlik, és a párotok elvonul a szomszéd szobába beszélgetni (1 ajtó választja el a 2 helységet) egy vonzó ellenkező neművel? De órákra.

És ha egy nem vonzó ellenkező neművel?

És ha valakivel a saját neméből?


2018. ápr. 30. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsere nem majmok kozott nevelkedett parom van, igy tud viselkedni.
2018. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát szerencsére nekem olyan baráti köröm van, hogy fel se merülne bennem, hogy éppen az egyik barát rámozdul, ha elmennek beszélgetni. Sőt olyan is volt hogy én mentem el a barátom barátnőjével dumálni, bennem fel se merült hogy rámozduljak és a barátja se gondolta ezt. Szóval felőlem akár kivel elvonulhat beszélgetni.

Mondjuk az hogy órákra eltűnne azért szólnék hogy jöjjön is ki ne csak egymással pusmogjanak, de nem azért mert féltékeny volnék.

23/f

2018. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
BARÁTI kör, tehát semmi se történne.
2018. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem, hogy történne-e valami, hanem hogy mit reagálnál.
2018. ápr. 30. 20:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem járnék vele többet társaságba, mert nem tud viselkedni.
2018. ápr. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy ideig (fél óra kb) semmit, utána benéznék, hogy minden oké-e. A párom, jogom van utána menni. Ha megbizonyosodtam róla, hogy egy ártatlan (de mély) beszélgetés zajlik, akkor nem zavarnám tovább őket az este folyamán.
2018. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
0%

...istenem, hogy ezt magyarázni kell valakinek, de akkor tessék:


Mivel semmi se történne, ezért semmit se szólnék hozzá.

Azért gyűlnek össze a baráti körök, hogy beszélgessenek. Nem azért megyünk ilyen helyekre, hogy végig egymás kezét fogjuk.


Valszeg én is a barátaimmal beszélgetek, ahogy ő is teszi. A barátaimban pedig megbízok (ahogy az aktuális páromban is), hogy nem csinálnának semmilyen butaságot.


Most mesélek neked egy story-t, hátha annyira ledöbbensz az ilyen létezésén, hogy ma nem fogsz tudni aludni:

egy baráti összejövetelről a (z akkori) páromnak korábban haza kellett mennie. Hazakísértem és én visszamentem. Miután vége lett az egésznek, hazakísértem a barátnőjét, mert ne sétáljon pár km-t egy lány se egyedül éjfél után a sötétben. Nem esett útba nekem a séta, de ez egy baráti körben természetes. Vigyázunk egymásra.

Tudod mit szólt hozzá az akkori párom? Megköszönte, hogy ilyen figyelmes vagyok. Nem pedig felment gyik-re kérdezgetni, hogy "fuu hát micsináltazaszerencsétlenhogylehetilyenbunkóparaszt"...

2018. ápr. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyrésze válaszoló egy f***. :D
2018. máj. 1. 00:32
 9/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
azért van ez így, mert sötét vagy mint az a hely, ahova sosem jut el a fény
2018. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!