Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez pozitivum vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez pozitivum vagy negativum?

Figyelt kérdés
Te járnál olyan lányal aki "fius"? Szereti az akció filmeket nem szereti a magassarkút a szoknyát inkább a sötét szineket szereti, szereti a focit meg a kocsikat és rappet hallgat te járnál ilyennel és nincs olyan érzésed mintha egy fiú lenne?

2018. ápr. 30. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem járnék ilyen lánnyal.
2018. ápr. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fiukat szereti akkor igen. Ha a lanyokat akkor is, de csak ha szeretne jarni.
2018. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Én sok ilyen lányt ismerek, azokkal egytől egyig az volt a bajom, hogy lenézték a lányos lányokat. Megláttak egy csinos hölgyet, már ment is a negítiv megjegyzés.


A tapasztalataim alapján nem kezdenék ki ilyen lánnyal. Utálom azokat a külsőségek alapján lenéző embereket.

2018. ápr. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Tuti nem.

Barátnőt akarok, nem havert.

2018. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 iamaveryniceguy ***** válasza:
29%
Ettől számomra nem lesz fiús.
2018. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem inkább negatívum, inkább a nőies lányok jönnek be. Nem feltétlen kell magassarkú meg szoknya, de szexibb ha egy nő csajosan öltözik és nem mint egy tomboy. Nem hátrány ha szereti az akció filmeket, focit meg az autókat, a rappet én mondjuk ki nem állhatom. Szóval nem azzal van a bajom amiket szeret egy fiús lány hanem hogy elég pasisan öltöznek meg viselkednek, hiányzik nekem belőlük a nőiesség. De, kissé olyan érzésem van mintha fiúk lennének az ilyen csajok, szívesen haverkodok velük de nem tudok úgy tekinteni rájuk mint egy nőre.
2018. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
17%
Egyébként azt még hozzáteszem, hogy aki ilyen lányokat ismertem eddig azok vagy leszbik voltak vagy annyira fiúsnak érezték magukat, hogy minden mondatukba, minden megjegyzésükbe bele kellett valahogy a "b+, f_sz, g_ci, qrva" szavak valamelyikét vagy egyéb trágár jelzőt illeszteniük. Ami azért egy lánynál elég kiábrándító, de szerintem fiúknál is.
2018. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Gondolom flegma is es meg jobban felvette a b ar omarcu faszik viselkedesi stilusjegyeit. Nem hinnem hogy a szex is nagyon erdekelne, csak szokoevekben talan.
2018. ápr. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pozitívum, hogy a szoknyát inkább szereti. De jobban örülnék, ha normálisan tudná tagolni a mondatait.
2018. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
37%

Én is ilyen csaj vagyok,még sincs pasi hiányom.


Igaz,a nőcisebb lányokkal szkeptikusabb vagyok,de tény,hogy legtöbbjükkel nem bírok meglenni egy légtérben sokáig.Nem azért,mert utálom őket,hanem mert annyira más dimenzióban élünk.

2018. máj. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!