Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most akkor mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor mi van és mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kivagyok már tényleg, nézzétek meg, hajnal van és ide írok. :(

Fiatal nő vagyok, egyik barátnőm elvitt magával ma, mikor felment az ismerősihez valakinek a lakására. 1-re mentünk, a házigazda akkorra hívott. Kisebb-nagyobb késéssel mindenki megjött, sőt, többen mint amennyire számítottunk. De nem volt ott mindenki. Folyton emlegettek két nevet, egy férfit és egy nőit, hogy elvileg jönnek. Már kezdett idegesíteni. Kik ők, az Atyaúristenek, hogy órákat késnek és mindenki epedve várja a jöttüket? Na, aztán 4 után estek csak be.

Először a csaj jött be a nappaliba, hát kb. ott el is áshattam az önbizalmam. Mármint azért megválogattam, miben és hogy érkezek, de ez a lány hozzám, vagy akár a többiekhez képest is sokkal szebb volt. Senki se volt egy szépségkirálynő típus, és erre besétál ez a szerencsés genetikájú csaj. Tipikusan az az eset, amikor a jófejségeddel hiába nyerted el a férfiak szimpátiáját, mert megjelenik egy gyönyörű nő, és esélyed sincs. Na mindegy. Aztán jött a srác.

Nem volt az a tipikus "hű de nagy szám" típus, akiket Tezenis plakátokon lát az ember, de volt benne valami, ami azonnal megfogott. Meg azért jól, férfiasan festett, jó volt az illata... Igazából azonnal felkeltette az érdeklődésemet. Számomra izgalmas volt a kisugárzása, rejtélyes. Látszott rajta az is, hogy rendben vannak a tulajdonságai, ami nekem fontos egy férfiben. Amúgy egyszerűen nem lehetett megállapítani, hogy ők most egy pár-e, vagy nem járnak. Persze megkérdezhettem volna bárkit, de tartottam a választól.

Hát a pasi kb. 2 perc után ott is hagyott minket, kivonult a nappaliból, és az egyik szobában foglalta el magát, és a házigazda párjával dumáltak. Mikor leesett, hogy nem is nagyon fog csatlakozni mindenkihez, hozzánk, én is elvonultam oda. Persze mivel nem ismerem őket, nehéz volt kivitelezni. De megoldottam. Este 10-ig ott voltunk benn hárman. :)

Hát, nem mondom. Rendesen bejött a pasi... Folyton azon kattogtam, hogyan tovább. Egyszer csak bedugta a fejét az ajtón a szuperszép csaj, és csak annyit mondott: "végeztünk, mehetünk". És kelt a srác, elköszöntek.

Kezdtem megijedni, Úristen most mi lesz? Nem lehet így vége a vonzó pasival... Kérdeztem, haza mentek, vagy tovább? Gondoltam, ha tovább, és olyan, elkéredzkedek és velük megyek. De azt felelte a csaj: "Haza. Hozzánk."

Ekkor a szívembe hatolt tőrként, hogy tuti járnak... De azóta is ébren vagyok. Tökre bejött a srác. Nagyon. Csak rá tudok gondolni. Jó fej volt, kedves, intelligens, humoros, meg amiket is mondott, szorgalmas, becsületes embernek tűnt. Arcra helyes, testalkatra izmos... Bejött nekem. Nagyon... Mi van, ha mégsem járnak? Utána kéne kérdeznem.


2018. máj. 1. 05:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Ez olyan, mint valami elbszt tinisztori, amit a sulis lányok mesélnek egymásnak a szünetben.

Mit csinálj? Nőj fel.

2018. máj. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fura vagy.

31/f

2018. máj. 1. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj vissza. Hazamentek, a lány jó éjt puszi gyanánt lecummantotta és összebújva elaludtak. Esélyed nincs, fogadd el.
2018. máj. 1. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, biztos csak véletlenül mentek együtt. Aztán véletlenül együtt aludtak.

Persze, hogy járnak.

A srác foglalt, esélyed sincs a barátnőjével szemben, és amúgy is xarik a fejedre.

Ebből nem lesz semmi. Ha elkezdesz futni utána, akkor legfeljebb megalázod magad és beégsz.

2018. máj. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a rinya szerintem senkit se érdekel. Jó éjt!
2018. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, csak a hugát kísérte haza :)

Olyan ez a sztori tényleg mintha egy 14 éves írta volna. Együtt jöttek, együtt mentek, persze hogy egy pár. Semmi esélyed, nem tudom hány éves vagy, de ha 16-nál több, akkor nagyon gyerekes vagy...

2018. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!