Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keres mindig ürügyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keres mindig ürügyet rá, hogy felhívjon?

Figyelt kérdés
Az egyik férfi kollégámmal elég jó a kapcsolatunk, nemrég egy közös feladat jó ürügyet adott neki arra, hogy elkérje a telefonszámom. Azóta ez az ügy már rég lezárult persze, viszont most is felhív időnként, amihez mindig kitalál valami ürügyet a munkával kapcsolatban. Ezt persze általában lezárjuk egy perc csevegés után, aztán pedig következnek az "és egyébként hogy vagy, mi újság?" kérdések. Én csak azt nem értem, hogy ha tényleg ezt akarja tudni, miért kell kitalálni ürügyeket. Nem egy 16 éves kisfiúról beszélünk, hanem egy 33 éves férfiről. Miért nem mondja meg egyenesen, hogy csak meg akartam kérdezni, hogy vagy? Munkahelyen is sokat szoktunk beszélgetni, szóval biztos nem azért, mert különben nem állnék szóba vele vagy ilyesmi.
2018. máj. 1. 12:06
 1/4 iamaveryniceguy ***** válasza:

azért mert nem az életkor határozza meg az embert. 33 évesen is simán lehet egy 16 éves érzelmi/értelmi szintjén.


Örülj neki, hogy nem a hajadat húzza, mint a 4 évesek szokták.

2018. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első mindent elmondott, amit akartam.

Ha esetleg elmész hozzá, vigyázz, hogy a homokozó formáit nehogy tönkre tedd, mert öri hari :)

2018. máj. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:D
2018. máj. 1. 12:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk fordított a helyzet, van egy férfi kollégám (sajnos nem egy osztályon dolgozunk, így ritkábban találkozunk), akivel jól elvagyunk, ha épp egymás mellé kerülünk, de munka idő után nem nagyon keres. Én szoktam hülye indokkal időnként felhívni (hova tetted ezt vagy azt, stb..), ezekre általában magamtól is tudom a választ, így csak azért hívom mert hiányzik, jólesik hallani a hangját. Tudom, hogy ő nem akar többet barátságnál, de én attól még szeretem, és néha nem bírom ki.
2018. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!