Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer kellek egyszer nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer kellek egyszer nem?

Figyelt kérdés

Több éve ismerjük egymást a sráccal.

Nyíltan megmondta nagyon vonzódik hozzám.

Többször írta velem álmodott stb.

Eddig nekem volt kapcsolatom. Így mondtam neki, ameddig kapcsolatban vagyok nem fogom megcsalni a párom.

Közben neki is voltak kalandok.

Gyakran írt, mi van velem stb. Tudta a kapcsolatom nem fog már sokáig tartani (nem miatta, hanem az exem teljesen megkattant 5 év után).

Találkoztam egyszer a kapcsolatom alatt a sráccal. Kérdezte mi lehet mi fér nekem bele. Mondtam így semmi ezért csak beszélgettünk.

Kb 2-3 hónapja lett vége a kapcsolatomnak. Ezt tudja is.

Múltkor találkoztunk.

Volt egy kis simizés stb. De nem erőltetett semmit.

Találka után írt, hogy hogy éreztem magam.

Meg személyesen is mondta mehetünk majd ide oda.

Viszont azóta nem nagyon ír.

Ha ráírok válaszol. De nem hoz fel semmit.


Ez mi?

Egyszer jó vagyok utána meg nem?


Nem is értem :D

Itt csomó kérdésben olvasom hol vannak az olyan lányok akik kedvesek, csendesek nem bulizósak.


Tudja nagyon jól, hogy ilyen vagyok. Nem is voltam más férfivel az exemen kívül. Mondta is régebben ritka ez nagyon...


Mondta, hogy sok dolga van most (2 munkahelyen dolgozik). De májustól lazább lesz.


Vélemények?


2018. máj. 1. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem jönnék össze olyannal, aki mással volt és most, hogy nincs már más én is jó vagyok. Az egész halott ügy. A vonzalom egy dolog. Nekem nem kell úgy kapcsolat, hogy én vagyok a szamár, mert nincs ló.


Bár eleve tiszta hülyeség volt tőle, hogy kapcsolatban maradt veled ezidő alatt.


Szerintem azért is nem erölteti, mert nem akar pótlék lenni.

2018. máj. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, aki kapcsolatban van, egy szabad, szingli nő, mitől legyen érdekes?
2018. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyszer unatkozik, meg kanos, máskor meg nem.


Amikor éppen rajta van, akkor szórakoztatod, aztán az utolsó pillanatban visszakozik, hogy nem akar megbántani/nem jössz be neki túlzottan, és online jó vagy mókázni, offline már nem/van neki más, akiről te nem tudsz.

2018. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy érzi, hogy ő a szamár, mert a ló már nincs. Eddig te szórakoztál vele, most pedig fordult a kocka, és ő szórakozik veled.
2018. máj. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!