Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Művelt férfiak, nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művelt férfiak, nektek mi fontos egy nőben?

Figyelt kérdés

Ha megismerkedtek egy nővel, mi az amit elvártok, mi vonzó számotokra?


Milyen témákban legyen jártas?



2018. máj. 1. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%
Minden témában.
2018. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Nézzen ki jól, és legyen érdeklődő, a többi nem fontos.


Az elméleti fizikáról szóló témakört más, hasonló érdeklődésű emberekkel, illetve szakmabeliekkel fogom kibeszélni.


A barátnőmmel elsődlegesen dugni akarok, és ő is velem.

2018. máj. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Hát kedves harmadik, egy művelt ember nem hiszem, hogy csak "dugni" akarna a barátnőjével, persze ízlések és pofonok.
2018. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Előző!


Azért, mert művelt vagyok, az nem jelenti azt, hogy non-stop meg akarom élni a műveltségemet - egyébként számos témában otthon vagyok.


Amikor a barátnőm feljött hozzám, akkor volt, hogy itt tanult nálam. Tanítottam is őt, pl. emlékszem, hogy elmagyaráztam neki Makedónia felemelkedését, visszanyúlva egészen az i.e. 5. századi korai görög felvilágosodásig, elhúzva a témát a diadokhosz államok megszületéséig.


De most ő miért jön ide fel? Azért, hogy ezt hallgassa mindig, vagy azért, hogy olyanokat csináljunk, mint egy normális pár?


Még szép, hogy dugni akarok a barátnőmmel, meg ő is velem. (egyébként most nem keresek komoly kapcsolatot).


A művelt embereknek ugyanúgy vannak szexuális vágyaik, mint másoknak. Egy művelt nő is lehet nagyon perverz, szexmániás, ez nem függ attól, hogy kinek milyen lexikális tudása van.

2018. máj. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Nem érdekel a műveltsége.Legyen szadista és ennyi
2018. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az intelligencia és a kreativitás fontosabb, mint a műveltség.
2018. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Változó. Ha laza kapcsolatról van szó, akkor legyen életvidám és tudjon hozzászólni a hétköznapi témákhoz.

Ha komoly kapcsolatról van szó, akkor legyen okos, tájékozott, MINDEN témáról legyen egy összerakott, logikus véleménye. Ne csak a pc sablonokat mantrázza, merjen kényes témákban is a tömeggel szemben véleményt megfogalmazni.

Legyen érdeklődő és nyitott, legyen saját hobbija, amiről mesél és érdeklődjön az enyém iránt is.

Az külön win, ha nálam okosabb és olyat tud mondani, amitől leesik az állam.

Az ágyban legyen benne mindenben, adjon a külsejére, támogasson a saját terveimben, ossza meg a sajátjait velem. Fogja fel, hogy külön tér is jár a feleknek a kapcsolatban.

Ha konkrét témák érdekelnek: Irodalom, filmek, zenék, politika, tudomány, PC.

2018. máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyen kommunikativ es humorerzeke, ebbol mar fel lehet epiteni sok dolgot. Kulsorol nehez irni, mert az vagy bejon vagy sem, eleg eltero kinezetu nok jottek be idaig. Bar a muvelt kategoriatol messze vagyok, legalabbis eleg relativnak erzem, kinek mi szamit annak. Sportos kategoriat is tobben tobbfelekeppen ertelmezik, ezt is lehet tobbfelekeppen.
2018. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem a szexuális intelligencia, hogy szeresse a szexet, kívánjon.


Hmmm, csak ezek, amiket a feleségem képtelen magáénak tudni. Ja, ezekhez már csak egy nőre lenne szükségem, akivel meg tudnék ismerkedni.

2018. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%

Azért ha 9 válaszból van kb 2-3,maximum 4 értékelhető,nincs min picsogni,hogy nem kelletek a nőknek.


Még az értelmiségnek mondott emberek is olyan ordenáré módon tudnak megnyilvánulni,hogy én szégyenlem,hogy magyar vagyok.


Itt is azt kéne,mint nyugaton,hogy elmagyarázzák,hogy attól még,hogy diplomád van,még nem kell elszállni magadtól és nem bánhatsz úgy másokkal,ahogy kedved szottyan.Mert normálisabb helyeken marad erre is energia és az értelmiségi attól értelmiségi,hogy tud viselkedni (is),nem a diplomájától és/vagy a lexikális tudásától.


Természetesen nyugaton is van sok tarack,csak az arányok másak.

2018. máj. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!