Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha idősebb férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha idősebb férfiak jönnek be nektek, akkor azt is elvárjátok, hogy tapasztalt legyen vagy ez nem olyan fontos?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha a pasi 27 éves akinek nem volt még barátnője a lány 20 éves, ő túl van egy komoly kapcsolaton. Kicsit feszélyez, hogy nem volt még párkapcsolatom és félek attól, hogy emiatt kevesebbnek fog látni.
2017. júl. 17. 07:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%
Ha sok pénzed van nem számít van-e tapasztalatod.
2017. júl. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Én nem kezdenék veled, bocsi, mert azt sejteném, hogy valami nem oké nálad. Azt gondolnám, hogy vagy alkalmatlan vagy komoly kapcsolatra és engem is csak megdugni akarsz, vagy lennének még egyéb ötleteim is, de ha valakinek 27 évesen még egy darab kapcsolata sem volt, az nekem nem túl bizalomgerjesztő.
2017. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
81%

29 évesen jött az első kapcsolatom, soha nem feszélyezett, hogy nincs csajom, és mikor lett sem görcsöltem ezen... sőt most élem a 3. hosszútávú kapcsolatom, azthiszem ez már a végső :)

Meg kell mondjam, tök mind1 hány partnered volt neked vagy a csajnak, az első szexeknél még egyikőtök sem tudja, mit akar a másik, mire vágyik, mit szeret, mit nem szeret, így egy új kapcsolatban, legyél akármilyen tapasztalt, az elején úgyis egy csomót ügyetlenkedtek egymással... dehát ez a szerelem szépsége, hogy ezt az ügyetlenkedést is széppé teszi...

35/f

2017. júl. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#2 Jó nagy idióta vagy, hogy ilyenek járnak a fejedben. Empátiáról, együttérzésről még nem hallottál? Tudod miken mentem keresztül? Gyűlölöm az ilyen előítéletes csitriket.
2017. júl. 17. 08:52
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
Amilyen alpári stílusban reagáltál, inkább kicsit nézz magadba. Amúgy meg nehéz időkön mindenki átesik.
2017. júl. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Neked is azt javasolhatnám, hogy néz magadba és ne gyárts előítéleteket a másikról, hanem előbb ismerd meg. Ugyanolyan alpári dolog ítéleteket gyártani. Amilyen az adjon isten olyan a fogadj isten.
2017. júl. 17. 09:15
 7/29 anonim ***** válasza:
94%

Pont azért jönnek be az idősebb pasik, mert tapasztalt, tudja, mit akar, nem onnan indulunk, hogy azt se tudja, hol a csikló.

Egy korban idősebb pasi, akinek​ még nem volt kapcsolata, pont olyan, mintha egy 16 éves sráccal járnék. Kösz, nem!

2017. júl. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Fiatal csajokat akarsz, a fiatal csajok pedig ilyenek...

A tapasztalt érett nők meg pontosan tudják, hogy lehet egy pasi bármennyire "tapasztalt" lehet akármennyi exe, ha le se szarja a nő érzéseit, hiába tudja hol a csikló nem fog tudni orgazmust előidézni... de ameddig ílyen megnyílvánulásaid vannak, addig tényleg érettlennek tűnsz...

2017. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%

Nekem mindig a kicsit idősebb férfiak jöttek be. Nem csak azért,mert külsőre vonzóbbak számomra, és férfias férfiak - de egy intelligens "idősebb" férfi sokkal inkább vonzó lehet, mint egy feszes 18-19 éves, akivel ugyan jókat lehet hancúrozni, de nem több ..és nem lehet vele elcsevegni semmiről - egy kiállítás meglátogatásáról már nem is beszélve.Valamint egy 30-as férfi már többet látott. Lehet,hogy türelmesebb és türelmesen megvárja, amíg elvonulnak a hullámok amikor probléma van.

Egy felnőtt férfi (aki nem tizenéves vagy 20-on éves kamaszként viselkedő kisfiú )sokkalta elnézőbb, amennyiben a párjának esetleg a munkahelyen túlóráznia kell, vagy valahova kimer mozdulni szerencsétlen.De a legjobb,hogy a férfi már kitapasztalta a határait, nem kapkodva kísérletezget, így nem játszik emberi életekkel. Már megtanulta értékelni a dolgokat.

Az elsőszámú előny persze a tapasztalat. Egy nàlam 10 évvel idősebb férfi sokkal több tapasztalattal rendelkezik az élet minden területén. Az, hogy ismeri az életet, számomra vonzó, hiszen tanulhatok a férfitól. Szintén jó lehet, hogy a férfi szexuálisan is tapasztalattal rendelkezik. Sok fiatal férfi nem ismeri a női testet, és ügyetlen (kivétel van). Egy idősebb férfi tudja, hova nyúljon, és mit csináljon, hogy a párjának jó legyen. (Nem mindenkire igaz)

Fontos a biztonság is - biztonságot nyújt - elsősorban érzelmileg. De nekem az is fontos,hogy mély érzelmi köteléket tudjak megélni egy kapcsolatban. Nem fog a barátom félredobni egy jól működő kapcsolatot egy alkalmi viszonyért, és nem is kockáztat egy szép éjszaka kedvéért mint ahogy azt a legtöbb korombeli srác csinálja. ( kivételek vannak)

Még sorolhatnám holnap estig.


19/L

2017. júl. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

#9 Szerinted az előző válaszolók érettnek tűnnek ezzel az előítéletes, sztereotip kijelentésükkel? Mert én ezt utálom az emberekbe, hogy ahelyett, hogy ismernék a másikat tudnák, hogy miken ment keresztül és megtudnák az állapotnak az okát, helyette inkább nagyképűen kijelentik, hogy ő biztos problémás, biztos baj van vele meg stb. Ez szerinted komoly intelligenciára utal? Inkább csak beképzeltségre. Ezeket a megbélyegzéseket én mindig idiótaságnak tartottam, mert ha nem ismeri a másikat akkor honnan tudja, hogy milyen.

Elég sok poklot éltem át életem során mellé későn érő is vagyok, kevés lány tetszik, tehát üzenném a kettes válaszolónak, hogy én nem csak a dugásra megyek és nekem nem mindegy, hogy kivel jövök össze. Lett volna pár lehetőségem összejönni némely lánnyal, de nem voltak az eseteim. Ezekután megkapom az olyan jelzőket, hogy érettlen kis 16 éves szintjén állok, pedig elég sokat változtam utóbbi időkben, művelődtem és a humánusságra törekszem. Szerintetek jobb lett volna olyan csajokkal összejönni akik nem tetszenek, de elmondhatom magamról, hogy voltak párkapcsolataim? Ez nektek a nagy tapasztalat, hogy csak érdekből jövünk össze a másikkal csak azért, hogy ne legyünk egyedül és magunkra rakjuk a tapasztalt bélyeget? Egyszerűen csak szeretnék egy kölcsönös párkapcsolatban lenni, ahol egyenrangúként kezeljük egymást és nem buta sztereotípiákon pattogni, mint hogy kinek mennyi partnere volt. Azért kérdezem, mert szomorúan látom ezt a rákos sztereotípiát, ami borzasztóan destruktív és gyűlöletkeltő. Viszont örömmel látom azt, hogy a 3-as válaszoló rácáfolt erre, de ezekután is terjed az a hülyeség amit a két csaj válaszoló írt.

2017. júl. 17. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!