Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az baj ha az egyik mellemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha az egyik mellemen van egy anyajegy? L/17

Figyelt kérdés
mellesleg amelyiken van az kisebb mint a másik :/
2010. jún. 13. 20:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, hanem szexi.
2010. jún. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%
Már hogy ne lenne az???!!! Le kell maratni!!!!!
2010. jún. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
mekkora az anyajegy képet tegyél... am mindenkinek kisebb az egyik melle mint a másik
2010. jún. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gilrs Saurus vagy, nem kétség.
2010. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Muti meg :P


Am simán lehet szexi, sőőőt ha formás melled van és kivillan egy anyajegy attól megőrülök :D

2010. jún. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Jézusom te lány! Ennyire nem tudsz mit kezdeni magaddal mit, hogy ennyire hülye kérdést teszel fel? Képzeld nekem sok van ott és nem csak ott az egész testemen. Ezt örököltem, hát így fogad el a párom. Ez nem olyan nagy baj, hogy ott van.
2010. jún. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

nekem is van de sose fordult meg a fejemben hogy baj..:D csak úgy van...

egyszer a tesitanárom tett rá megjegyzést mikor mélyen dekoltált topban voltam dehát ezvan-.-

2010. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Dehogy baj, én imádnám, szerintem szexi:):$
2010. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem is van egy a jobb mellemen,és szerintem is szexi.=)
2010. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ehhez a kérdéshez már csak az kellett volna, hogy ja és a mellem a hátamon van és szilikon:D:D:D Na, de persze egyáltalán nem baj:) Nyugii 18/F Ilyen hülyeségeken mit izélsz
2010. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!