Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy érzitek magatokat férfiként hogy mindig határozottnak, magabiztosnak, erősnek, problémamegoldónak kell lennetek egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2018. máj. 2. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Nő vagyok, és nekem is mindig ilyennek kell lennem.
2018. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Tavaly szar volt, mert egy elég komoly dologban szokás szerint én döntöttem.

Akkor úgy tűnt, hogy rossz döntés volt, de mára kiderült, hogy messze nem.

Viszont a köztes időszak szörnyű volt, elég komoly lelkiismeret furdalásom volt.

2018. máj. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

nem minden hülyeségen picsogni, de vannak dolgok, helyzetek amikor annyira nem tud erős lenni az ember, de ezek jó esetben csak időszakosak


nálam általában a magabiztosság és határozottság megvan, nem csak egy kapcsolatban, szóval ez nem gond, viszont vannak helyzetek amikor valami alám vághat (szerencsére ritkán)

2018. máj. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%

Nem "kell" mindig határozottnak, magabiztosnak, erősnek, problémamegoldónak lennem egy kapcsolatban.


Neked megmondják mit csinálj?

2018. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

Jól érzem magam így. Nem eshet bajom, és ez jó.


Ha neked ez problémát jelent, akkor nem vagy még erős belül lelkileg.

2018. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyet kifelejtettél: a humort. Az segít.
2018. máj. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ritkan ereztem, hogy "kell". Altalaban ilyen vagyok, de nem erzem azt, hogy ez elvaras lett volna. Baratnömben pedig kifejezetten szeretem, hogy ö is ilyen es az akadalyok leküzdese erdekeben összefogunk, nem pedig a hatamon cipelem, mint elözö kapcsolataim soran. Akkor sem jelentett tulzottan gondot, csak visszatekintve tudom ertekelni, mennyire jo a különbseg.
2018. máj. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy kapcsolatban merek gyenge lenni mivel olyan nincs hogy mindig a nap 24 órájában erős valaki.

A másik kettő meg alapból személyiségfüggő...aki egyedül is magabiztos meg határozott az a párkapcsolatban is az lesz és nem azért mert "kell" hanem mert ilyen alapjáraton is.

23/f

2018. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom..én annak a híve vagyok, hogy legyek csak önmagam és ennyi.Ha úgy jön akkor határozott vagyok, ha meg nem, akkor meg gyenge és lágyszívű, hülye döntéseket hozó. Tudok bocsánatot kérni, tudok kérni,tudok adni, tudok megköszönni...csak úgy spontán.
2018. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell mindig annak lennem, a feleségem nagylány már, tud ő is határozott lenni meg problémát megoldani, ha én épp szarabb passzban vagyok.

29F

2018. máj. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!