Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy férfinak azért nehezebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinak azért nehezebb mert egy férfinak határozottnak magabiztosnak kell lennie ahol nehéz helyzetekben helyt kell állnia mert ő a férfi jelszóval de egy nőnek kedvesnek figyelmesnek háziasnak elég lennie?

Figyelt kérdés
Nem tudom de szerintem a egy nőnek könnyebb megfelelni százszor inkább főznék naponta a nőnek, meg lennék kedves figyelmes, mint nehéz helyzetekben magabiztosan határozottan helyt állni.
2018. márc. 13. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

Rinya rinya.

Ez a baj,hogy a férfi társaim nem férfiak már.

Nekünk kérdező ez a dolgunk evolúció óta,mi megyünk vadászni mi termelünk javakat a nők meg otthon figyelték a tüzet és nevelték a gyerekeket.

2018. márc. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem egészen értelek. A nők túlnyomó többsége ugyanúgy dolgozik-tanul-ügyintéz-stb, mint egy férfi.

Gondolod, hogy munkahelyen a nőt előléptetik, mert kedves? Átengedik a vizsgáin, mert jól főz? Ingyen van a kenyér, mert cuki a mosolya?

Egy nőnek pontosan ugyanúgy kell tepernie, dolgotnia, keménynek lennie. Enélkül nem lehet boldogulni az életben. Ráadásul a legtöbb férfi nem akar határozatlan nőt az életébe.

(Egyébként ha mindenáron klasszikus feleség+anya szerepet tételezünk fel minden nőnek, ahhoz is kell egy nagy adag határozottság, anélkül a gyerekéből sok minden lesz, csak normális ember nem.)

Halkan hozzáteszem, hogy sajnos nagy átlagban a nőnek tepernie kell munkában, ugyanúgy mint egy férfinak, ÉS MELLETTE kell kedvesnek cukinak és jó szakácsnak lennie, míg a pasinak munka után csak a lazulás a dolga. NEM, nem mindig van így, de gyakori jelenség.

2018. márc. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. Az evolúció mindig változik. Őskorba nyilván ez volt, de akkor mások is voltunk. Pl bunkos bottal simán agyon lehetett ütni a másik férfit, ma már börtönbe kerülsz, régen jóval alacsonyAbbak voltak az emberek, tudod változnak az emberek
2018. márc. 13. 11:09
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Megjegyzem, dédnagymamám klasszik falusi feleség volt, otthon maradt és a háztájit intézte, meg a gyerekekkel foglalkozott.

Nem, rohadtul nem irigylem, és nem tartottam soha könnyűnek az életét.

Nem mondanám stresszmentes láblógatásnak 6 gyerek nevelését, konyhakert gondozását, a tyúkok és disznók gondozását, a ház nonstop takarítását, és a többi és a többi....

Ezerszer lazább az én életem, bejárok egy munkahelyre x órára, végzek valamikor, aztán mehetek haza, nem kell látástól vakulásig güriznem. És még pénzt is kapok. (Nincs másoktól való anyagi függés)

Szerintem pont, hogy ez a könnyebb... Fegyverrel nem lehetne rávenni, hogy háztartásbeli legyek.

2018. márc. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én voltam olyan kapcsolatban ahol nekem kellett a házi munkát végeznem, nem volt könnyű mosni főzni takarítani bevallom, de voltam olyan kapcsolatban ahol helyt kellett állnom férfiként. Rossz anyagi helyzetben voltunk és jött a nő hogy te vagy a férfi old meg ezt a problémát. Sokkal nehezebb volt ezt a problémát megoldani és nem is tudtam megoldani.
2018. márc. 13. 11:23
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek helyt kell alnia a nehez helyzetekben, ez nem egy nemfuggo feladat. A szingli noknek, egyedulallo anyukaknak ugyanugy. Szerinted egy komoly ferfi egy kolonc nore vagyik? Szerintem a felnott ferfiak nagy resze sem gyereket keres, hanem tarsat. De nem csak parkapcsolati ertelemben, minden embernek a sajat erdeke, hogy kepes legyen megallni a helyet barmilyen helyzetben.
2018. márc. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Egy pár anyagi helyzete KETTŐ emberen múlik. Az, hogy neked valami idióta csajod van/volt, nem a nők hibája. Nekem volt olyan exem, aki állandó jelleggel, mindenre tőlem várta a megoldást, mert hogy "a nők úgy el tudnak intézni mindent" (ez azt jelentette, hogy az apja egy semmirevaló lusta ember volt, világ életében azt látta, hogy az anyja intéz mindent, gondolta majd nálunk is így fog működni), nem tartom ezt a férfiak hibájának, vagy nem gondolom, hogy most akkor mindenki ilyen lenne :D van pár degenerált, minden nemben, raszban, országban, ennyi.

2018. márc. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Az én apám egy tök határozatlan, 0 ambícióval rendelkező ember. Én ezt már gyerekkoromban felismertem. Egyszerűen zavart, hogy nincs pénzünk, és mindig mi vagyunk a vesztesek. Elhatároztam, hogy én nem így fogom élni az életemet. Nem sírtam, hanem tanultam, dolgoztam. Míg más bulizott, én tapasztalatot szereztem.

Most havi egymillió felett keresek, és nem tudom sajnálni az ilyen veszteseket

2018. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

#5: A kettő között a normális. Nem a két véglet.


AMúgy háziasság max. otthon számít, munkahelyen nem, és a nők nagyrésze dolgozik.

2018. márc. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én azért a nőknél sem tartom megbocsáthatónak, ha határozatlan. Legalábbis szívesen kivetném magam egy ablakon, amikor már fél órája "nem tudja eldönteni mit akar".


A közös anyagi helyzetet meg nem neked megoldani EGYEDÜL.

Minden ami minket ér a párommal legyen lelki vagy anyagi dolog, azt együtt szoktuk megoldni. Már a kezdetektől (amikor nem is éltünk együtt) megbeszéljük a dolgokat, és együtt teszünk a dologért.

Szóval ezért ne emészd magad. A nő nem tekintet magára társadként. Befuccsolt a kapcsolat.

2018. márc. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!