Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fog még jelentkezni az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még jelentkezni az exem?

Figyelt kérdés
Kb egy évig voltunk együtt az exemmel elején nagyon jó volt minden.Vannak neki családi problémài,az anja azt akarja hogy ha egyszer lesz pasija akkor az kizárólag diplomás legyen,de én egy egyszerű épiítőiparban dolgoyzozó srác vagyok,az apja tudott a kapcsolatunkról de még nem találkoztunk.az exemnek ebben az évben van érettségije és mondta hogy nagyon sokat fog tanulni,de ezt hogy ennyit ezt viszont nem,január óta már csak egy héten egyszer találkoztunk es akkor is csak maximum 2órát mert neki kellett hétvégénként is tanulni,voltak közottünk konfliktusok a kevés együttlét végett de elfogadtam mert szeretem.8hónapja voltunk együtt és szakítottunk mert neki nemtetszett hogy eljárok a barátokkal,mikozben neki otthon kell tanulnia,de en mindenhova hivtam de nem johetett.Külön voltunk 1napig de ő jelentkezett,újra összejottunk és kb 1 honao mulva megmondtam neki hogy mondja meg az anjanak hogy járunk de ő ezt nemtette és szakitottunk,mert en azt gondolom hogy ha szeret es mellettem van akkor ki all mellettem.egszer ugy is kiderul az igazsag.22F

2018. máj. 2. 20:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek fog még keresni?miota sokat tanul meg is valtzott kicsit,igaz hogy aprosagokat de nekem az fajt hogy mart nem toltott fel velem kepeket,alig mondta hogy szeret es hogy hianyzok neki,mar 5napja szakitottunk es meg mindig nem jelentkezik,en nagyon szeretem ot..lehet hogy ennyira a, tanulasra koncentral hogy nem erdeklem?vagy mas pasi miatt?egyebkent ajovo honapba lesz erettsegije
2018. máj. 2. 20:30
 2/3 I noor Y válasza:

Jol van fiatalember!

Most kivételesen ingyen jósolok magának

Kiterítem a kártyáimat



Az univerzum a kegyeibe fogadott és válaszra méltatott

Az exed nagyon stresszes időszakon ment keresztül. A szakítás legfőképpen a külső nyomás és a hatalmas lelki teher miatt következett be , amit tetézett a nagyon nehéz megfelelési helyzet.

Kétségbeesett elhatározás volt.

Az univerzum szerint ha jol sikerül az érettségije akkor ismét együtt lehettek majd.

Ha pedig nem akkor az anyukajat kell megpuhítanod ellenállhatatlan személyiségeddel

mert ha nem sikerul akkor igen nem de biztos?

Khmm akkor nyert ügye van.

Fiatalember! Ön előtt ott van még az egész élet

Az univerzum kegyeltjeként pedig reményteljesen nézhet elébe



Na remélem az a rocker ember megvan elégedve

2018. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves magdi,szebb választ vártam az univerzumtól,a metál legyen veled!
2018. máj. 2. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!