Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok száműzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok száműzni a gondolataimból a volt tanáromat. Aki volt ilyen helyzetben, mit tud tanácsolni?

Figyelt kérdés

Több éve már annak, hogy tanított. Érettségi után pár évvel felbukkant, érdeklődést mutatott, volt egy mélyebb, nyílt beszélgetésünk. Én elutasítottam mert kapcsolatban élek. Eszem ágában sincs egy naiv diákszerelemre lecserélni a kapcsolatomat (akkor szerettem, ő volt az ideális férfi számomra), ez nem is kérdés.


Több mint 1 év telt el azóta hogy beszéltünk. A falba tudnám verni a fejem, mert nem értem, MIÉRT gondolok rá minden egyes áldott napon, MIÉRT él bennem ilyen mélyen, hidegen kéne hogy hagyjon. Olyan meghatározó figura volt az életemben, még akkor is, ha èn csak feltűnés nélkül, csendben rajongtam a háttérben, de ezen kívül több nem történt. Szánalmas és gyerekes, ami bennem van, dolgozom rajta, hogy leküzdjem, rossz a lelkiismeretem, de képtelen vagyok a gondolataimból kizárni és túllépni rajta. Nem megy ki az a beszélgetés a fejemből. Nem akarok gondolni rá.


Segítsetek, kérlek, hogy legyek túl ezen?



2018. máj. 3. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem is fogod tudni teljesen elfelejteni.

Ha ténylegesen beleszerettél anno és afféle első szerelem volt vagy legalábbis az első számodra meghatározó férfi akkor lehet felesleges ezen aggódni.

Valamit hozzátett ahhoz amilyen most vagy. És lehet hogy 20 év múlva már rég el fogod felejteni. Idővel halványulni fog (klisé de igaz) .

2018. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket miért mindig nők írják ki?
2018. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy éve nem történt semmi ezügyben, és mégsem tudod elfelejteni, talán nem az a legjobb módszer, hogy csendben várod a végét. Keresd, beszélj vele, mert csak így tudsz választani a helyzeten. Lehet, hogy mond valamit, amitől már nem fogod olyan ideálisnak látni, vagy rájössz, hogy mégis érdemes lenne megpróbálni vele. De az is lehet, hogy ő már nem akarja, esetleg komoly kapcsolata van. Amit leírtál, abból eléggé a bizonytalanság látszik. Ha történne valami, lennének új információid, talán könnyebb lenne továbblépni.
2018. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gya. Én is pont emiatt szenvedek most, de én lány vagyok a tanárom pedig nő. Köztünk nem volt szerelem, csak nagyon szerettem de valószínűleg nem olyan jó mint amilyennek elképzeltem és ez kiábrándított. Próbálom elfelejteni de nekem pl sose ártott így nehéz... Valahogy próbálj meg másra koncentrálni, foglald le magad munkával, hobbival... Sajnos ense nagyon tudom mit lehetne tenni. L
2018. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Igen, valóban ő volt az, aki nagy hatással volt rám és a személyiségemet is formálta. Jobb emberré váltam általa (is). Soha nem mertem volna még álmodni sem arról, hogy valaha érdeklődést fog mutatni irántam. Nem éreztem magam se szépnek, se semmilyennek. Igen, idővel biztosan elfelejtem, de mikor? Nincs ez így rendben. :(


Kedves második,keresni biztosan nem fogom, lehánynám magam ha ezt tenném. Nem vagyok egyedülálló.

2018. máj. 4. 20:13
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok egyedülálló."


Ez annyira k***ára jellemző :DDDDD

2018. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!