Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan jött az a legenda,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan jött az a legenda, hogy több partner kell ahoz, hogy valaki megtalálja a megfelelőt?

Figyelt kérdés
Egyik barátom 10 éve együtt van legelső barátnőjével és köszönik szépen jól megvannak. A kollégám 16 éve együtt van feleségével, nekik egymásnak az elsők, nem rég házasodtak. Erre olyan válaszokat látok itt, hogy több emberrel kell együtt élni ahoz, hogy megtalálja a párját. Most akkor, hogy is van ez?
2018. máj. 4. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nem bántom ám őket..inkább szánom amiért ilyen nagy hatással van rájuk a kor szelleme..túl van rajongva a szaktudás-szakertelem-szakképzettség vonal és tsai


pl most már minden munkához gyakorlat kell, akinek nincs az kezdő fizetést és munkakört kap..és ennek van egy hangulata ami befertőzött a párkapcsolat témába..


egy példa: egyik barátom 2 éve egy alföldi tanyán mutogatta nekem (szakmabelinek) a családi gazdaságukban a marháikat..nagy mocsok mindenütt, hiányzott kb 50 millió pályázati pénz arról a helyről de hát mit tegyen ha egyszer nem nyertek..


most meg mondja, hogy kitanult programozónak és hát kicsábította egy ausztrál cég dolgozni (gondolom a tudása végett)..fizu az egekben


most ez mi ha nem helyből távol?


vagy mikor összeraktam három ánégyes' lapon egy olyan robotizált földmunkagépet ami most épp díjakat nyer egy piacvezető japán cég innovációjaként..nem én lettem gazdag mert nekik volt pénzük és már a rajtnál tudtam volna az eredményt ha versenybe szállok..de akkor is ott van az, hogy laikusként megterveztem egy piac- és működőképes terméket..


és ezt egy csomószor megcsináljuk mi emberek..szóval kapcsolat terén is hihetnénk az elsőre telitalálatban..

2018. máj. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!