Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így kihasználás lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így kihasználás lenne?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki lány. Baromi közvetlen, és szeret emberekkel beszélgetni. Viszont az a helyzet hogy buta. Nagyon... Bár elég sok könyvet olvas, nem igazán látszik meg.

Fent van egy rakat társkereső oldalon is. Mikor ráírtam hogy vigyázzon ezzel, mert ha más is megtudja, az lehet hogy a "hírnevébe" fog kerülni, csak védekezett. ("NEM ÁRULOM MAGAM", "ISMERKEDNI AKAROK, "Magányos vagyok", "nem vagyok boldog mert nem jo az alakom és szépse vagyok de egyszer lehet valakim?", stb.) Pedig tényleg semmi rosszindulat nem volt bennem, csak figyelmeztettem. Később azt is hallottam hogy olyan képei is vannak a telefonján... (Méghozzá a legjobb barátnőjétől - mondjuk szerintem az nem barát aki ilyeneket pletykál el másoknak...)

Azon gondolkodtam mostanság, hogy mi lenne ha elkezdenék ismerkedni vele. A személyiségét nem bírom, nekem túlságosan közvetlen. (és primitív) De külsőre bejön. Úgy tűnik, mintha nem lenne olyan nehéz befolyásolni, így talán segíthetek is rajta. (Pl. azon hogy túlságosan másokra hagyatkozik) De a lelkiismeretem és az elveim is ordibálnak, hogy ez szimpla kihasználás lenne, hogy legyen valaki akit... tudjátok.



2018. febr. 10. 14:51
 1/4 Péter22 válasza:
100%
Hát igen, ez kihasználás.. :D
2018. febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy ha csak ezért akarsz vele lenni, később ha ez kiderül mit okozol neki?
2018. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1 Akkor jól érzem... :D

#2 De. Pont ezért írtam ki ezt a kérdést is. Amúgy nyilván nem csak ezért lennék vele. Próbálnám megváltoztatni, ugyanis elég sok dolgot úgy fog fel, és úgy áll hozzájuk, amivel csak saját magának árt. Nekem nagyon úgy tűnik hogy komoly lelki problémái vannak. Korábban már említette hogy vannak ilyen bajai, ráadásul a vágásnyomok a kezén se véletlenül lehetnek ott szerintem. A "barátnői" pedig ahelyett hogy segítenének neki, inkább kibeszélik. Én legalább őszinte vagyok vele, még ha ezzel meg is bántom. (pl. a fent említett esetnél is én voltam (szerinte) a bunkó :D) Mondjuk a kérdés pont az előző állításomnak mond ellent. Whatever.

2018. febr. 10. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Mit számít?

A szexet te is élvezed, és ezek szerint ő meg végképp élvezné, hisz valaki végre foglalkozik vele.

Neki nagyobb előnye származna a kapcsolatból mint neked, hisz te egy primitív buta lányt próbálsz jó útra téríteni miközben kielégíted őt (és magadat is, ami mindkettőtöknek jó), ő meg csak élvezi hogy végre törődik vele valaki és vigyáz rá.


Jobb mintha valami gyökér társkeresőről felszedné, ürítene benne és otthagyná, ő meg mint kis naiv csalódottan bőgne tovább hogy magányos és kihasználták.


"NEM ÁRULOM MAGAM"

Mintha egy politikusnak mondanád, hogy hazudik e, és üvöltözik hogy NEEM, NEM HAZUDOK, ÉN SOSE!


Ez az egész olyan, mintha szarban turkálnál, és utána még arra ügyelnél hogy piszkos lett -e a körmöd alja. Nem számít, le van szarva az egész, legalább valaki belenyúl ebbe a szarba és megmozgassa. Csináld.

2018. febr. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!