Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kövér nő lehet szép?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kövér nő lehet szép? Mitől lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 4. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
43%
Hát igen,de nem mind ilyen.
2018. máj. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
71%

#9

Tessék:

[link]


[link]


[link]

2018. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
Az elefánt és a jegesmedve is szép, akkor...?
2018. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
39%

Egy kövér, elhízott nő sose vonzó. Bocs.

(a kövér, elhízott férfi SE!!!)

2018. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha hatalmas combjai vannak :) ssbbw kategória
2018. máj. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Dickmann Sándor ***** válasza:
100%
A szépség nem súly függő. Inkább attól függ kinek szép. Szép az ami érdek nélkül tetszik. Ez pont olyan mint ha azt kérdezed szép e egy kamion. Nem a méret határozza meg. Kutatások viszont azt bizonyítják, hogy nem a súly vagy a helyi méretek határozzák, meg, hogy valakit vonzónak találunk hanem a két legfontosabb. 1 az arc szmetriája, és a test arányok. Pl.: csípő, derék arány. Ez sokkal fontosabb mint a cm vagy a kg.
2018. máj. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
96%

A linkelt képekre reagálnék: ezek szerintem még véletlenül sem a KÖVÉR kategória. Oké, kinek mit jelent ez a fogalom.

De kövérnek én konkrétan a majdnem "túl" súlyost hívom.

A hölgyek akikről képeket linkeltetk, nem kövérek.. Messze nem. Attól hogy valakinek vastagabb a combja, vagy egy kis pocakja, azt nem kövérnek hívjuk.


Kövérnek azt hívjuk szerintem aki elhízott,hájas.

Az a képeken látható csajoknak szerintem a duplája...

2018. máj. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
93%
Szerintem egy kövér nő is lehet szép! Utálom viszont azt amikor nem vállalják magukat! Szerintem le lehet fogyni aki nagyon akar, csak akarat kell hozzá, de van akinek nincs és szégyenli a külsejét. Kell lenni egy kisugárzásodnak, magabiztosságnak. Van olyan ismerősöm (igazából több is) akik bármilyen alkalomra is mennek szinte csak farmerban, meg ha nyár is van akkor is térdig érőbe jelennek meg, mondván azt, hogy abban nem látszik a nagy combjuk. Ezt utálom! Huu már el is feledtem mit akartam mondani :D na egy szó mint száz: ne féljenek önmaguk lenni és felvállalni magukat!
2018. máj. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!