Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már rá példa vagy gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már rá példa vagy gondolkoztatok már rajta hogy bevennétek egy harmadik személyt a párotok mellé vagy ez tabu?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
F.szt. Ha együtt vagyok valakivel, az azért van, mert őt akarom, nem egy harmadikat vagy negyediket. Ilyet max. fiatalon, részegen, függetlenül, nulla érzelmi kötődéssel csináltam volna - ha csináltam volna - úgy, hogy utána ne is lássam az illetőket.
2018. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen,gondolkodtam már rajta.
2018. máj. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Gondolkoztam rajta, és arra az eredményre jutottam, hogy nem szeretném kipróbálni.
2018. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én pont hogy fiatalon az első 1-4 évben nem tudtam volna elképzelni hogy bevegyünk valakit. Azóta eltelt 10 év, teljesen más szintén van a már házasságunk, e téren is máshogy gondolkozom mint régen 18 évesen pár év járás után.

Gondoltunk már rá, és köszönjük szépen jó a házasságunk, szeretjük egymást, a szexet pedig élvezni.

2018. máj. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tabu.

Megboldogult lánykoromban egyszer partiba vágtuk a barátnőm pasiját. Utána a srác párszor még felugrott hozzám, végül kidobta a barátnőm és összejöttünk. Nem volt se nagy szerelem, se mély barátság, de azért tanulságos eset volt számomra is.

Mások is számoltak be már olyanról, mikor erre ment rá akár a házasság is.

Hármas vagy többes szexet biztos nem vállalnék olyan kapcsolatban, ami fontos nekem. Ha annyira unjuk egymást, akkor jobb szépen, csendben, barátokként különválni, aztán mindenki úgy kefél, ahogy akar.

2018. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

5-ös, szerintem ezt tudni kell kezelni, és szerintem egy fiatal, lánykorában lévő lány ezt még nem tudja külön választani. Én régebben el se tudtam volna képzelni az ilyen felállásokat, de aztán férjem mentem. Sok sok éve vagyunk együtt.

Kimerem jelenteni hogy a legjobb házasságokban sincs az hogy valaki ne nézzen más puncira vagy farokra 20-50 évig csakis a párjáéra. Azt hogy valakinek szeretője legyen azt én elítélem. A másik hata mögött csinálni a tudta nélkül elég gáz dolog, de szerintem ott ahol igény lenne új ingerekre, ott belefér egy hármas/négyes felállás, mert mind a két félnek lehet benne öröme, de a szeretőnél ki van hagyva valaki. Persze ehhez egy igen harmonikus kapcsolat kell, azt mondják kell hozzá egy egyfajta intelligencia. Tudni kell örömet adni-okozni, tudni kell külön választani a szexet a szerelemtől. Ésszel kell csinálni, és új élményeket adhat ami építi a kapcsolatot. Én így gondolom.

2018. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Amikor szingli voltam, vagy felszínesen kezeltem a kapcsolatomat akkor igen. Egyéb esetben nem.
2018. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 "Persze ehhez egy igen harmonikus kapcsolat kell, azt mondják kell hozzá egy egyfajta intelligencia." - nem, ehhez az kell, hogy már ne nedvesedj a férjedre, vagy hogy neki ne álljon fel rád.
2018. máj. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

8-as,semmi ilyenről szó nincs. Sőt...

De majd rájössz egyszer hogy nem minden olyan mint a mesékben.

És én inkább tartok "házibarátot/barátnőt", minthogy megvárjam hogy a férjem szeretőt keressen. Mert akármit mondasz, nő és férfi is megunja 30-50 év után ha egy dolgot lát/érez.

Te úgy gondolod, én így gondolom. Ettől szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák.

2018. máj. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Synesztro ***** válasza:
30/F. Meg kell védjem, ill. egyet kell hogy értsek, a 6 os válaszadóval. Mi évek óta, nem rendszerességgel, de lebonyolítunk pár 3 ast, persze szabályok mellett, pedig "csak" 8éve vagyunk 1ütt. Semmilyen problémát nem szült a kapcsolatunkban, mert el tudjuk különíteni a "csak szexet", minden mástól. A 3 ik fél csak egyfajta "játszótárs" egy olyan társasjátékban, ahol most nem csak 2 en játszunk. Volt már +F,+L partner is, nagyon szigorúan megválogatva (emiatt is van kevés alkalom, ugyanis kevesen felelnek meg a kritériumoknak, a régiek közül, pedig mind kapcsolatot kezdett, esetleg nősült, ill. gyereke lett, természetesen mástól/rossz, aki rosszra gondol;)/).Sok minden kell, hogy az ember egy ilyet összehozzon, de én nem intelligencia kérdéseként vetném fel, sztem ez bizalmi elv, és hozzáállás kérdése. Mi például nem akarjuk feltétlenül birtokolni egymást. Ezt nehéz így megmagyarázni, mert úgy tűnhet, mintha mi nyitott kapcsolatban lennénk. Pedig egyáltalán nem. Mi a házastárs, ÉS a nyitott kapcsolat között látjuk magunkat félúton valahol. Nem fekszünk le minden szembejövővel, az megcsalás. Mi egymást akarjuk, csak elrugaszkodunk amellett,hogy más is beeshet. Mi nagyon közeli embereket, akikben megbízunk választottunk, és nem bántuk meg. Volt aki visszahozta a párját, és 1 alkalommal egy párcserés dologra is sikerült összehozni a dolgokat. Én ezeket úgy gondolom, hogy fiatalon kell megélnem, a párom szintén. Banálisnak hangozhat, de amikor az első megtörtént tudjátok mit mondott a párom? Hogy egy valóságos csoda volt, amit átélt, nem hitte volna, hogy ebben valaha része lehet, és hogy úgy érzi, hogy szerelmesebb belém, mint valaha. És ennek 8éve! Nem tesz tönkre minden kapcsolatot, sőt. De a tény tény. Szabályok kellenek. Én nem szégyenlem, már nem először írok gyakra, hasonló témákban, és kerestek meg emberek priviben kérdésekkel, a szabályokat illetően. Szoktam segíteni. Felajánlásokat is kapunk vendégnek, sőt egy alkalommal, még vendégnek is hívtak, egy fiú szerette volna a párját meglepni velem, de sajnos nem tudtuk összehozni, mivel a párom akkor épp nem akarta, és én ezt maximálisan tiszteletben tartom. Aki a házasság szentélyében él, és boldog, annak minden tiszteletem, de mivel sok kapcsolatot látok tönkremenni emiatt, kérem, akkor szerető mentesen, vagy váljanak el azelőtt, hogy megbántják a másikat. Aki a függetlenséget kedveli, annak szintén minden jót, és élvezetet, és akik úgy élnek mint mi, azokkal csak azt kérjük, hogy ne ítéljenek felettünk, nekünk jó így, higgyétek el.;D További szép napot nektek.(U.I.: bocs ha hosszú.:))
2018. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!