Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenétek olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek olyan férfival, aki sok drogot kipróbált, de egyre sem szokott rá?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?
2018. máj. 5. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
15%
Nem, eleve kizáró tényező nálam a drog, az alkohol, a cigi, a kövérség és az egészségtelen életmód.
2018. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
22%

De írta a kérdező, hogy nem folytat ilyen életmódot.

31/f

2018. máj. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincs ilyen életmódom, egészségesen étkezek, sportolok, semmilyen szert nem használok. Csak régebben volt olyan időszakom, amikor kipróbáltam mindenfélét.
2018. máj. 5. 16:22
 4/22 anonim ***** válasza:
19%

Akkor sem érdekel. Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Aki régebben sokat próbált, annak oka van. És ha egyszer újra bekattan akkor nagyobb valószínűséggel fog újra ilyenekhez nyúlni, mint aki egyáltalán nem próbálta még ki.


És mennyi idő is telt el azóta? Hány éve vagy "tünetmentes"?

2018. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nem kattantam be, semmi ilyesmi nem volt. Kíváncsiságból próbáltam ki őket, nagyon fiatal voltam. Mindegyiket csak egyszer kipróbáltam, aztán kész. 6 éve volt ez.
2018. máj. 5. 16:29
 6/22 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem ezzel kezded az ismerkedést, nem lesz gond. Nézz körül az oldalon... Olyan pasikkal is évekig együtt vannak, akik naponta megverik a barátnőjüket. Ehhez képest ez semmi. Ha az első benyomás jó rólad, akkor a többséget nem fogja később érdekelni, hogy mit csináltál régen. Az ösztönöket és a szerelmet a legtöbb nő képtelen irányítani, a józan logikát meg úgyis hanyagolják.
2018. máj. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Hát, azért én nem így vélekedek a nőkről, hogy ne lenne józan logikájuk.

Meg én nem olyan nőt szeretnék magam mellé, aki eltűrné adott esetben, hogy verjék is akár. Olyat szeretnék, aki büszke, de szeret engem, és nem előítéletes, tisztán lát, elfogad.

2018. máj. 5. 16:31
 8/22 anonim ***** válasza:
21%

#6


Kérlek, inkább ne terjeszd ige szinten a b..romságaidat!

2018. máj. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát, neked sem kéne. :)
2018. máj. 5. 16:35
 10/22 anonim ***** válasza:
16%

Ja, mondja ezt egy sok drogot kipróbáló egyén, akinek nem volt annyi akaratereje se, hogy ellenálljon neki. Aztán most meg csodálkozik, hogy múltja miatt nem akarja őt senki.

Szerinted majd a börtöntöltelékű emberek múltjával se fog senki se foglalkozni?


Viseld a tetteidért a következményeket!

2018. máj. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!