Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kezdenétek nem diplomás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zöld Róka kérdése:

Nők! Kezdenétek nem diplomás, melós pasival?

Figyelt kérdés

Építőipari segédmunkás, tanulmányai megszakadtak, de egyébként normális forma a srác.


F/27


2018. ápr. 29. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Szinte biztosan nem.
2018. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Róka koma, ne aggódj.


Hidd el, a nők vadásznak olyan állatokra is, mint amilyen te vagy. :D

2018. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Dühös sivatagi melós zöld róka? Kösz, nem.
2018. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

A magyar lakosság sacc felének nincs érettségije. Ezt csak azért mondom, hogy legyen egy kis viszonyítás.


(egyébként a párkapcsolattól függetlenül, szakmádon belül mehetnél előbbre. de akár párkapcsolatnál is más ha van valami jövőképed. hogy milyen terved van, mi lesz 5 év múlva pl. mire törekszel)

2018. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Engem soha nem az érdekelt, hogy egy pasinak mi a foglalkozása.

Egyik exem sem volt diplomás, mind megél a mai napig, egyikük hivatásos munkát végez mellette villanyszerelő, másik szakács, a harmadik meg étterem-vezető helyettes volt. Úgyhogy nálam az intelligencia sokkal többet számít, mint a végzettség. Ha van biztos keresete és meg tud élni belőle, akkor nem fogom azért sem elutasítani, ha kukás pl.


Én sem mentem egyetemre, mégsem tartom magam kevesebbnek más, diplomás nőknél.


Létezik diplomás hülye is...

2018. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Egy segédmunkás és egy szakközepet végzett között is van nagy különbség. Nem kell feltétlenül diploma, a barátomnak van, nekem nincs, mégis én boldogulok jobban.
2018. ápr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Megmondom őszintén, hogy én sokat gondolkoztam ilyen dolgokon és nem tudok rá igen/nem választ adni, mert ez szerintem ennél egy jóval bonyolultabb és összetettebb dolog. Vannak sztereotípiák (kb. mindennel és mindenkivel kapcsolatban...), amiket nem lehet általános tényként kezelni, viszont azért a legtöbbnek valahol bizony van alapja. Valamint nekem voltak ezzel kapcsolatban elég rossz tapasztalataim is, mert a szüleim és a tesóm kapcsolata is részben hasonló problémák miatt romlott meg, illetve én is belefutottam már ilyenbe...A lényeg, hogy a szakmunkás fél elégedetlen volt a saját életével/munkájával és úgy próbálta kompenzálni az irigységét, féltékenységét, elégedetlenségét, hogy a diplomás párját próbálta lehúzni és folyton szidta, megalázta mondván, hogy pl. az ő munkája haszontalan, nem is csinál semmit csak egész nap kávét szürcsölget, felesleges volt "tanulni" (mert szerinte a tanulás csak alibi meg hülyeség...) mert a tudása szart sem ér, nem érdemli meg a fizetését, "ehhez kellett az a szaros diploma?" és hasonló beszólások... Azért hosszútávon szerintem ez borzasztó és nem lehet elviselni, én ahogy megéreztem ennek a lehetőségét, azon nyomban nemet mondtam az illetőnek. Ennek ellenére alapvetően azt mondom, hogy nem ez a lényeg és az adott személyen, a saját személyiségén és tulajdonságain, hozzáálláson, értékrendjén stb., stb., múlik a dolog.


Ha tényleg egy teljesen normális emberről van szó, aki értelmes és lehet vele beszélgetni különböző témákról, van saját véleménye, van elképzelése a dolgokról, de azért mégis nyitott illetve érdeklődő...akkor van hobbija, érdeklődési köre és lehet vele programokat szervezni, valamint a jövőjéről is van egy elképzelése, vannak céljai és nincsen semmilyen komplexusa stb., nem tudom, most hirtelen ennyi jutott eszembe (persze, egy kapcsolathoz több dolognak kell passzolnia), akkor az nem kizáró ok, hogy nincsen diplomája. Miért lenne az? Ha őt valami szakma érdekli és akkor érzi jól magát, ha azzal foglalkozik, akkor miért választana kényszerből egy egyetemi kézést? Semmi értelme nem lenne és attól ő még lehet egy nagyon rendes, értelmes, értékes ember. Ugyanakkor nekem az mondjuk fontos lenne, hogy legyen egy végzettsége és legyenek tervei, céjai és legyen igénye a fejlődésre. Nincsen semmi baj azzal sem, ha valaki segédmunkát végez, mert az is munka, arra is szükség van és tudom, hogy sok mindenen múlik, adott esetben az ember rákényszerül stb., de az én szememben ez nem egy életcél vagy hogyan mondjam... Szerintem azért van valami jelzésértékű abban, ha az embernek van egy végzettsége és abban tevékenykedik, szeretne benne fejlődni, mert akkor azért mégis érdeklődik valami iránt és hajlandó tenni is annak érdekében, hogy elérje a célját, akkor azért mégis szorgalmas, kitartó, motivált, ambíciózus és ezek az én szememben fontos, értékes tulajdonságok.

2018. ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem egy segédmunkás többet ér mint egy mai diplomás.

Ugye a diplomanak az volna a lényege hogy akik agyban jobbak azok mennek oda.


De akkor amikor

...egy 4eves iskolát 6--8 évig végez

.... szülők van pénze és kitudja fizetni a tanarnal a korrep árát amivel a következő vizsga sikeres lesz

... amikor ázva lényeg az egyetemnek hogy minél több ember menyjem oda mert úgy kap fejpenzt


Aztán arról nem is beszélve hogy tele a munka erő diplomás munkanélkülivel dunat lehet rekeszteni.

Míg olyan nincs aki fizikai munkát végezzen mert mindenkinek büdös a munka 😂

2018. ápr. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Én valószínűleg nem kezdenék ilyen pasival. Na nem úgy kell elképzelni, hogy lenézem a munkásokat és ha ismerkedéskor megtudom, hogy nincs diplomája, esetleg érettségije sem, akkor azonnal elhajtom. Igazából ott kezdődik a dolog, hogy nem is nagyon látok olyan szituációt, ahol egyáltalán megismerkedhetnék ilyen férfiakkal (az nem "ismerkedős szituáció", amikor átjön Lajos bá', hogy megszereljen ezt-azt). Még csak egyetemista vagyok, de egyetemen szintén egyetemistákkal vagyok körbevéve, délután a könyvtárban, koliban szintén egyetemistákkal találkozom csak, egyetemi programokon pedig ugyanez a társaság fordul elő. A családomban a legtöbben nem diplomások, de ők nyilván nem játszanak ismerkedésnél. Ezen kívül nem igazán megyek sehová, nem tartom a kapcsolatot másokkal. Szóval már ott lőttek az ismerkedésnek, hogy valószínű, hogy egy munkás sráccal nem ugyanabban a társaságban, nem ugyanazokon a helyeken fordulunk meg.


A másik, hogy nekem orvostanhallgatóként, leendő orvosként szerintem nem sok közös témám lenne egy segédmunkással. Nincs ezzel semmi gond, mindenki a maga érdeklődésének megfelelő témákban van otthon, de nem igazán lehet felépíteni úgy egy kapcsolatot, hogy a másiknak a legtöbb esetben fogalma sincs arról, amit mondok neki és csak hallgatja, rosszabb esetben lexarja. És ugyanez az én oldalamról is. Szerintem neki is jobb lenne, ha egy szintén nem diplomás nőt keresne magának, akivel jobban egyezik az érdeklődési köre.

2018. ápr. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!