Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők | lányok szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők | lányok szeretitek a virágokat? Viszeget azért a párotok v nem de jobb is? Csak úgy kérdem ha nem baj.

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a virágokat, szobanövényeket, mindent, és szoktam is kapni, ha van valami különleges alkalom...
2018. máj. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a vágott virágot kifejezetten nem szeretem, az csak szenved, aztán pár nap alatt elszárad. Az élő az más, bár ritkán marad olyan mint újkorában.

Eddig nem sok pasimtól kaptam, akkor is csak 1-1et, de nem is baj.

2018. máj. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ültetek magamnak!
2018. máj. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Imádom őket,egyedül a vágottat nem,mert elhervad,de ezen kívül mindennemű növénynek örülök,ezt jeleztem is minden kapcsolatomban,hogy jöhetnek ezerrel a növények :)
2018. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szeretem és páromtól szoktam is kapni. Főleg rózsát, mert az a kedvencem. :)
2018. máj. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tíz év alatt egyszer kaptam a páromtól. :D Azt is azért, mert előtte baromira összevesztünk. Amúgy nem rajongok a vágott virágért, de el nem utasítom.
2018. máj. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Cserepeset igen, de abból is csak a zöldet, aminek nincs virága. De magamnak veszem, mert sokat rágódom rajta, nem szeretek random virágokat gondozni, csak azt, amit kiválasztottam.
2018. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A viragot nem szeretem. De az oreganot vagy mentalevelet nagyon. Esetleg meg egy citromfanak is orulok.

N

2018. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem,szoktam kapni,bár inkább csak alkalmakkor
2018. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a virágot nem szeretni? :) Férfi létemre még én is szeretem. A virág a szépségével az életet ünnepli. Melegséget áraszt. Az én lelki világomra nagyon jó hatással van.
2018. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!