Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt év egy kapcsolatban hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öt év egy kapcsolatban hosszú időnek számít?

Figyelt kérdés
Értem úgy, hogy öt éve együtt vagytok, nem éltek együtt, de életed része, sokat találkoztok.
2018. máj. 5. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Ennyi idő alatt már bőven illett volna összeköltözni, az mutatja igazán, milyen mélységi szinten van a kapcsolat.
2018. máj. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Most az, hogy 5 év, az nem feltétlen jelent hosszú időnek, ha egyébként nincs minőségi beszélgetés, nem gondoljátok komolyan az egészet, rengeteg a veszekedés, egózás, játszmázások, esetleg volt közben megszakítás..stb.


De ha minden egyes nap tesztek a kapcsolatért, minőségi időt töltötök együtt, szeretitek egymást, és tervben van az összeköltözés, akkor igen ez már nevezhető hosszú időnek.

2018. máj. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Akivel fél-egy év után nem élünk együtt vagy nem azt rendezzük éppen, azzal addig vagyunk együtt.

31/f

2018. máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem.

És most kérdezem azt, ha a férjedről kiderülne, hogy öt éve ugyanazzal az egy nővel tart kapcsolatot, szerelmes, tudnád tolerálni, hogy ez nem sok idő? Vagy padlót fognál, hogy uhh ez rengeteg idő?

2018. máj. 5. 21:11
 5/10 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de a ti kapcsolatotokat ti ketten b..sztátok el. Szóval az a 3. csak egy áldozat. Ha nem ő, akkor lenne más.

Ti hoztátok létre a kapcsolatot, ti ketten is tehettek arról, hogy az így elromlott.

Az, hogy a férjed egy gerinctelen b..lf..sz, hát, te választottad őt.

És te voltál ennyire vak, hogy 5 évig nem vettél észre rajta semmit?


Megérdemlitek még mindig egymást.

2018. máj. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen mellettem szerelmes abba az emberbe. Vele legyen helyettem.

31/f

2018. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem a feleség vagyok, hanem a barátnő. Csak érdekel, mit reagálna a felesége, ha megtudná. Én azt gondolom, minél több idő telik el, annál kevésbé tolerálható. Öt évet nem hiszem, hogy bárki is benyelne.

Mi heti 2-3 napot találkozunk, meg hétvégéből egy nap teljesen a miénk. Vannak nálam cuccai, ez neki olyan, mint egy második otthon.

Ebben az esetben, sok vagy jelentéktelen öt év?

2018. máj. 5. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan, és még játszod itt az agyadat? Hogy tudsz belenézni a tükörbe?

Anyád büszke lehet rád, hogy egy k..rvát nevelt a lányából.

Nincs neked erkölcsöd? Mi a jó abban, hogy másnak a szeretője vagy?

Bízom benne, hogy egyszer majd te is vissza fogod kapni, amit adsz, amit most csinálsz, hogy a te kapcsolatod is majd tönkremegy, és a párod gerinctelen módon mással fog kavarni.

2018. máj. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván egyszerűbb a már bejáratott, és még mindig hülyíthető punciba dugdosni, mint újat keresni... xD
2018. máj. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A pasas teljesen nyerő helyzetben van. 2 puncit dugott 5 éven át.

DFe neked nem volt sok 5 év tartalék nő szerepben?

2018. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!