Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egy lány csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy lány csak búbánatában jön össze egy másik pasival, mert a kiszemeltjével nem tud összejönni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 5. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
van
2018. máj. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a gond a kiszemelttel?
2018. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ilyen? :D Sajnos vannak ilyen emberek.
2018. máj. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez mire jó
2018. máj. 5. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
18eves koromban volt eloszor es utoljara ilyen.A kettes szamu versenyzo,aki ott volt a nyaralason ahol rajongasom targya nem jelent meg,o lett a ferjem es gyermekeim apja:)))
2018. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Én sajnos jó párszor eljátszottam ezt amire nem vagyok büszke. És ennek az oka a szeretethiány. Mikor nem kaptam meg a viszonzást attól akivel lenni akartam inkább összejöttem mással csak h ne érezzem magam egyedül. Az első ilyen eset pont akkor lett mikor elutasítottak és én összejöttem az első olyan pasival akinek tetszettem. Persze nem volt ekkor szex vagy ilyesmi. Tartott az egész két hétig. A következő azért lett h féltékennyé tegyem a srácot persze akivel összejöttem az is ezt csinálta az exével. Ez tartott 1 hónapig kb. És az a baj h most is az van velem h akivel lenni szeretnék nem foglalkozik velem pedig az elején úgy tünt és most két csávó is irogat meg ilyenek. Nem lefekszem velük de jó érzés valamennyire h nőnek tartanak és foglalkoznak velem. Biztosan megvan most a véleményed rólam. Gondolom ez egyfajta karma h én nekem akik tetszenek leszarnak és akiknek meg én azokat énis. 21/L
2018. máj. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!