Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért várják el alanyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el alanyi jogon a jólétet?

Figyelt kérdés

Tehát alanyi (puncim van, virítsd a jólétet boy) jogon várják el a pénzesőt, a dőzsölést.

Mindeztt pedig elsősorban a férfiaktól várják el.


Társkeresőn minden 2-4. kérdésük már az hogy mivel foglalkozol, egyből kiszimatolják mennyi lehet a zsebedben.


De miért van ez?


2018. máj. 6. 00:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Gondolom, mert sokan örömmel fizetnek érte.
2018. máj. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Nem várják el Bazsi, de azért egy nőgyűlölő munkanélküli alkoholistánál a legtöbb nő többre vágyik :)
2018. máj. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
8%

ez pontosan így van, társkeresőn a zsebedben kotorásznak egyből.

Ha meg erre rákérdezel, besértődnek, és hát valamiről kell beszélni, neeeeeeem?

(ha meg megemlíted, akkor nőgyűlölő vagy....)

És bzmeg, mi van akkor, ha valaki nőgyűlölő?

Te meg a férfiakat gyűlölöd, 2-eske.

Mellesleg attól nem nőgyűlölő valaki, ha utálja a nagypofájú, okoskodó, általában hulladék személyiségű embereket.

2018. máj. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Egyes* nõk.

Megint idióta általánosítás.

2018. máj. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Mert megtehetjük.


Mehetsz vissza a sarokba sirni.

2018. máj. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kereslet-kínálat.
2018. máj. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Talán mert 32 éves nőként, édesanyaként, egy válással a hátam mögött, még mindig dekoratívan nem száraz kenyeret kívánunk rágni.

Mellesleg sosem társkeresőztem, a személyes ismerkedés híve vagyok, de párom homlokára sem volt a bankszámla kiragasztva, másrészről intelligens nő nem kotorászik senki zsebében.

2018. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Kiket tartasz te nőknek? Én pont azt látom, hogy mennyi nő akar a saját lábán allni, az egyetemen a statisztika is kimutatta, hogy jobban tanulunk, mint a férfiak. Az téged minősít, ha aranyásók után kajtatsz. Mindkét nemben vannak ilyen egyedek, de miattuk az egésznnemre általánosítani buta emberre vall.

23/N

2018. máj. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%

Azért kérdezem, hogy mivel foglalkozik, mert az sokat elárul az érdeklődéséről. És jó téma is, én pl. imádok a munkámról beszélni, ha ő nem, akkor terelhet, miután elmondta.

Gondolj bele, ha egy újságban interjúztatnak valakit, aki az utca embere, ott is a keresztneve van leírva, a kora és a foglalkozása.

Kisebbségi komplexusra vagy szimpla rosszindulatra utal, ha egy ilyen nyilvános információt nem akarsz megosztani valakivel. Ha nem akarja elmondtani, egyből arra gondolok, hogy valami illegális dologban utazik, ezért hagyom is a francba.

2018. máj. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó kis válaszok jöttek..."mert megtehetjük"..


puncis vagyok, én megtehetem! a szánalmas az hogy tényleg elég a boldoguláshoz az életben az hogy puncis vagy.

2018. máj. 6. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!