Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kiábrándultam a barátomtól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándultam a barátomtól, mert rájöttem, hogy egy elkényeztetett kölyök, aki azt hiszi, hogy neki minden alanyi jogon jár. Hogyan tovább? 18/L

Figyelt kérdés

1 éve jöttünk össze, ő hét évvel idősebb nálam. Tavaly ilyenkor még semmit sem tudtam a továbbtanulásról, csak annyit, hogy kell nyelvvizsga és legyek mindenből ötös. Ő már végzett egy egyetemen, és akkor felnéztem, hogy milyen okos, érett, intelligens (tudom, buta voltam, de mentségemre szóljon, hogy jól adta elő magát). Azt persze ügyesen elhallgatta, hogy nem kapta meg a diplomáját, mert nincs nyelvvizsgája, fizetős szakon volt két szemeszter erejéig, és diákhitelt vett fel. A szüleire haragszik, mert nem támogatták a továbbtanulásában (értsd. nem fizették ki a tandíját), és szerinte az egyetem hülyeség, és ha újra kezdhetné, nem menne egyetemre (földrajz szakon végzett). Életében nem volt diákmunkán. Már két éve otthon ül, nem dolgozik, és nem is kezdett bele egy második egyetembe. Ha nem érek rá valamikor, mert tanulnom kell, azt mondja, hogy mit képzelnek a tanárok, hogy felnőtt embernek házit mernek adni, és egyest adnak azért, ha nem csinálod meg. Az anyja angoltanárhoz járatja, de kb. leszrja, csak hébe-hóba ír házit. A kapcsolatunk elején elhitette velem, hogy ő perfekt angolból, és majd fel tud készíteni a nyelvvizsgára, ehhez képest, nem tudja, mi a különbség a folyamatos és az egyszerű múlt idő között, de inkább fizetteti az anyjával a tanárt, minthogy hagyja, hogy korrepetáljam. Azzal dicsekedett idén, hogy ő anno az igazgató által igazolt nyíltnapot (amit a végzősök arra használhatnak fel, hogy egy adott egyetem nyílt napjára menjenek) elbulizta, és csak nézett rám, hogy én micsoda stréber vagyok, amiért TÉNYLEG elmegyek a nyílt napra. Most pedig azzal jött, hogy minden fiatalnak alanyi jogon kéne járnia egy lakásnak és egy kocsinak, pont mint Skóciában (btw ez nem így megy ott sem a bevándorlási hullám miatt)

Ha valami nem úgy megy, ahogy ő akarja, duzzog mint egy kisgyerek, a bátyjával olyan, mint egy ötéves.


2018. jan. 5. 08:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy mi a dolgod.
2018. jan. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
53%
Kiábrándultam a barátomtól...(fogalmazási problémák már az első két szónál)
2018. jan. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Gépelési hiba, elnézést.
2018. jan. 5. 08:41
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Vond le a tanulságot és lépj tovább.
2018. jan. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De mit mondjak neki? Éretlen vagy, elkényeztetett, hisztis, nem tudlak tisztelni, mert csak várod a sült galambot, és megsértődsz, mert nem jön? Legszívesebben a képébe vágnám, hogy szánalmas, hogy 18 évesen, érettségi előtt érettebben állok a világhoz, mint ő 25 évesen, egy szakdolgozat és egy államvizsga után. Hogy mondjam meg neki, hogy zavar a hozzáállása az élethez?
2018. jan. 5. 08:45
 6/18 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy sok a gépelési hiba. :/
2018. jan. 5. 08:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
dobd
2018. jan. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakits. Nem ez az egyetlen fiu, es egy ertelmes szintednek megfelelo hasonlo celokkal biro fiatalember jobban megerdemelne a figyelmed. Fiatal vagy, ohatatlan hgy beleszaladsz egy-egy kudarcba csalodasba de ez segit erette, tapasztaltta valni. Nem valo hozzad a pasi es pont. Nem csak 25 de meg 35 evesben is van ilyen lokoto.
2018. jan. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi jót nem várhatsz ettől a kapcsolattól.

Téged is le fog húzni, és az egyetemi éveid azzal fogja rágni a füled, minek tanulsz.

2018. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Miért kéne rajta levezetned a feszkód? Mondd meg, hogy nem egyezik az élethez való hozzáállásotok és hello.
2018. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!