Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nézik le a munkás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nézik le a munkás férfiakat, miért nem szívesen kezdenek velük kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 03:06
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon unalmas lehet az életed, ha csak ezen kattog az agyad.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Szánalmas a rinyálásod. Fejezd már be. Mire jó ez az egész?

2018. máj. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Első körben, hol, kiknél próbálkozol? Mindenkinek megvan a szintje, ami még elérhető. Nyilván, egy két diplomás nem biztos, hogy magad fajtára vágyik, de biztos van valaki, valahol akinek kellenél. Tehát ez ostoba általánosítás. Nekem se jó a helyzetem, 40 évesen másodmagammal élek albérletben, 200e alatti a fizetésem, alkalmazott vagyok, de nem jelenthetem ki, hogy senkinek nem kellek. Oké, melós találnom valakit, de hiszek benne, hogy valakinek én kellek majd, hosszútávon. Szerintem te ott szúrhatod el, hogy már az ismerkedési periódusban ezen kattogsz, naná, hogy menekülnek előled.
2018. máj. 6. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Az a baj a melosokkal, hogy megvan egy bizonyos szintjuk. Ertsd, randiztam mar szakmunkassal meg autoszerelovel, nem is nagyon videken laktak, de azt a suttyo stilust, amit kepviseltek: csori, nyomorek megnevezes mindenhova, szidja azokat, akiket a szulok inditottak el, papirellenesseg, minek erettsegi-diploma klub tozsgyokeres tagjai, a becsulet es az emberseg az elet - de akinek sok penze van, az egy gerinctelen senkihazi.


Nekem a munkas sok esetben egyenlo azzal, aki leszarja a jovojet, nem torodik a tovabbtanulassal es ez frusztraciok szintjen tor ki belole. Plusz felresiklott az elete gyerekkent, ami igazan szomoru, de attol o is ugyanezen tipussa valik.


Felreertes ne essek, ismerek normalis munkasokat is, akik nem szenvednek ilyen kisebbsegi dolgoktol, normalis csaladjuk van

2018. máj. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Te így építesz magadnak szociális kapcsolatokat? Meh.
2018. máj. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Mire gondolsz?
2018. máj. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
A kérdező írta valamelyik másik kérdéséhez az ezerből, hogy 10 évnyi alkoholizmus után elmaradoztak mellőle az emberek, és itt próbál kapcsolatokat építeni. Úgy, hogy mindenkit leszól.
2018. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Irodában végzek szellemi munkát, amihez napi szinten használok egy idegen nyelvet. 1-2 "munkás" ismerősöm a családból azt hiszi, hogy csak a klaviatúrát nyomkodom és nem értik abban mi a fárasztó, mert szerintük csak az megterhelő, ha fizikai munkát végez valaki.

Tisztelet a kivételnek, de nekem az ilyen hozzáállás nem hiányzik.

2018. máj. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
94%
A senior C++ programozókat mióta érdekli a kétkezi fizikai melósok sorsa?
2018. máj. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván ŐKET nem érdekli de ez a puma olyan messze áll egy programozótól mint amilyen messze egy puncitól fog valaha is.
2018. máj. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is fizikai munkát érzek,de herotóm van attól,amikor kijelentik,hogy a szellemi munka nem munka,abban nem lehet elfáradni. Dehogy nem. Azokra sem szoktam megjegyzéseket tenni,ha valaki többet keres nálam, persze abban az esetben,ha saját erejéből jutott el odáig,nem pedig úgy,hogy ennek és ennek a jó barátja,ismerőse.
2018. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!