Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves fiúk és lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves fiúk és lányok! Nektek is nehezen megy komoly kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, hogy baromi nehéz olyan férfit találni, aki komoly kapcsolatot akar. Nőként nyilván a férfiakról tudok nyilatkozni, nem általánosítani szeretnék. A legtöbben meghátrálnak, ha a harmadik randin nem teszed szét a lábacskáid vagy éppen barátságot akarnak némi extrákkal.

Sajnos a baráti körömben sem jobb a helyzet. 2-3 hónap után a kapcsolatok kifújnak. Egy kivétel van.

A másik dolog amit észrevettem, hogy az emberek a harmadik randi után jönnek a "nem azt érzem, amit kell" szöveggel. Az élet nem egy romantikus film, ahol egyből 0 ismeretség nélkül előtörnek a világot megváltó nagy érzelmek.

Nekem idősebb generáció ilyeneket mond, hogy ne reménykedjek, mert mindenki ilyen. Te hogy vagy? Mi a történted ilyen téren?



2018. ápr. 29. 21:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Az, hogy randiig sem jutok el. De ez nyilván azért van, mert olyan rossz a kinézetem, hogy teljesen vállalhatatlan, tökmindegy, hogy milyen a személyiségem, hogy akarok-e komolyat, vagy csak szexre hajtok-e, nem számít, mert ki sem derül. És mivel a külsőm rossz, ezért a személyiségem is biztos rossz.


26/F

2018. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nálam nehezebben senkinek sem megy. 27 évesen még egy randim sem volt.
2018. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez nem csak a külsőn múlik. Plusz mindenen lehet változtatni
2018. ápr. 29. 21:28
 4/13 anonim ***** válasza:
A Tinderen soha nem húztak jobbra, ami egyből megváltozott, mikor pár órára egy jóképű srác fényképét tettem ki. A saját képemmel esélytelen bármilyen netes társkereő. Állítólag semmi probléma nincs velem, átlagosan nézek ki, pedig nem. #2-es.
2018. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A tinderen férfinek sokkal nehezebben lesz match. Barátaim mondták. Kivéve ha híresség vagy valami modell.

És nehogymár egy tinder határozza meg az önbizalmad

2018. ápr. 29. 21:41
 6/13 anonim ***** válasza:
A Tinder, a többi társkereső, a Gyakori, a barátaim, az ismerőseim, az életben eddig elért dolgok határozzák meg az önbizalmam. Mindenhonnan az elutasítást kapom.
2018. ápr. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

az én történetem egyszerű mint a faék:


tudom, hogy milyen ritka nőben is az - egy életben egyszer döntöm el kit bolondítok magamba - típus


mellé nem ismerkedtem soha online (ez még változhat)


aztán végigmelóztam 16-25(most) éves időszakomat, nem volt időm


plusz kikötésem hogy elsők leszünk egymásnak (így több esélyt látok rá, hogy utolsók is)


ezekből kifolyólag egyénekben még nem csalódtam csak úgy egyben az egész szóba jöhető női nemet távolból szemlélem


tudom, hogy köztetek van a párom vhol de lehet hogy sosem találunk egymásra


ez a sztorim

2018. ápr. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz, mert nagyon sok mindent várok el egy férfitől, és a legtöbb ennek nem tesz eleget. Próbáltam megalkudni, semmi értelme nem volt.


Úgyhogy várok, bízva benne, hogy eljön az én időm. Ha nem, akkor így jártam.


27N

2018. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez lehangolo, mi van veletek?
2018. ápr. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi lenne? ezek a nyers tények..
2018. ápr. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!