Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is megbámulnak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is megbámulnak az utcán csak mert valamelyikőtök jóval idősebb?

Figyelt kérdés

Arra gondolok amikor egy kapcsolatban kb 12 vagy annál is több év korkülönbség van.

Volt, hogy rosszallóan, lenézően néztek rátok? Esetleg beszóltak emiatt?


2018. máj. 6. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem volt még ilyen kapcsolatom, de olyan volt, hogy csak egy évvel volt idősebb a párom, de sokkal idősebbnek látszott, engem meg fiatalabbnak szoktak nézni, szóval hiába volt kicsi a korkülönbség, külsőre nagynak tűnt. Az emberre meg nincs ráírva az életkora.
2018. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy milyen életkorban. Valahol nem látszik. Mennyi idősekről írsz és ki az idősebb?
2018. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az utcán nem volt ilyen,ismeretségi körben viszont igen beszólogattak.A lényeg hogy mindkét fél vállalja a másikat azt hogy egypár.
2018. máj. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem még ilyenben nem volt részem, de vannak ilyen párok a környezetemben. Szerintem nem érdekli őket különösebben. Engem maximum fiatalabbnak szoktak nézni az öcsémnél.
2018. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miért, te megbámulod az ilyen párokat? Gondolom, nem.

Mindenki tojik rátok. Legfeljebb azt hiszik, hogy az apáddal mész valahova.

2018. máj. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen kapcsolatom. Nem tűnt fel hogy megnéznének, de nem is vállalt fel az idősebb, csak a haverjai előtt menőzött velem.

Már nem mennék bele ilyenbe.

2018. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ti hany évesek vagytok?
2018. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!