Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők, akiknek 10-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, akiknek 10-15 vagy még több évvel idősebb párotok van, titeket nem zavar a nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Nem zavar, hogy a párotok ennyivel öregebb, és öregebbnek is néz ki, mint ti vagytok, és hogy valószínűleg előbb lesz beteges, előbb fog meghalni mint ti? Vagy nem foglalkoztok ilyesmivel? Most jó, ki érdekel a jövő?

2018. máj. 3. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Köztünk közel 10 év van. Nem tudhatod előbb lesz-e baja. Lehet hogy holnap kiderül hogy rákos vagyok vagy vesebeteg és máris igencsak megrövidült az életem. Szóval mondhatjuk hogy nem foglalkozom ezzel. A párom nem tűnik öregebbnek nálam annyival amennyivel valójában öregebb. Jelenleg 31 éves de rendszerint 25-nek nézik.

De vannak egyéb dolgok ahol tény hogy kiütközik a korkülönbség. Ő már rég dolgozik én még tanulok. Nekem még bőven van időm szülni neki időleges lenne a gyerek. Én még vágynék a gyermeteg hülyülésre ő már "túl felnőtt" sokszor érzem azt hogy már kinőtte azt amibe én még csak belenövök. Máskor ez egyáltalán nincs jelen. Tény hogy az elején neki fiatalodnia nekem öregednem kellett de lassan 4 éve együtt vagyunk most fogunk összeköltözni. Nem biztos hogy ásó kapa nagy harang lesz a történet vége de ez mással se lenne biztos.

Az biztos hogy ennél nagyobb korkülönbséggel nem mennék bele kapcsolatba de nem gondolom hogy több gondunk lett volna mint másnak és a kor sok esetben nem mérvadó a kinézetet viselkedést elhalálozást tekintve.

2018. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
10 ev korkulonbseg teljesen normalis.
2018. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem zavar, sose zavart. (12 év van köztünk)
2018. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Soha nem érdekeltem a korosztályomat, ha tetszett is valaki, sosem viszonozta, sőt inkább megpróbáltak kihasználni, becsapni.
2018. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

Csak a saját korosztalyommal ismerkednek ha akarnék kapcsolatot

Engem zavrna a nagy korkülönbség

1-2 év meg belefér de 10-15 az már nagyon sok nekem

Túl értett és komoly lenne hozzam

Nekem más meg a gondolkodásom latasmodom a világra mint egy 35-40 éves férfinak

Ők már gyereket akarnak

Én nem szeretnek gyereket

Ők nem akarnak járni bulizni a saját korosztályom igen

Saját korosztalyom jobban miért mint egy idősebb

2018. máj. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*megért
2018. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%

16 év van köztünk.

Őszintén? Nem zavar.

Viszont nehéz volt elfogadni az elején, hogy szerelmes vagyok egy ennyivel idősebb valakibe. Bő egy év kellett, míg fel mertük vállalni a kapcsolatunkat magunk előtt és a család előtt. A társadalom és a távolabbi ismerősök véleményét meg letojjuk.

Jól működünk együtt, igazi társak vagyunk.


Az nem igazán érdekel, hogy hogyan fog kinézni. A lelkébe szerettem bele, nem a testébe. Az én testem is hamarosan ráncosabb és löttyedtebb lesz. Mindenki öregszik.


Nagy átlagban a nők egyébként is tovább élnek, de ahogyan itt előttem írták, a halál időpontja az egyik legkiszámíthatatlanabb dolog. Ilyenen nem agyalok.

2018. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Hazavarna, nem is álltam volna vele szóba. Paranoid hülyeség,amit írsz. És ha a fiatalabb felet elüti egy autó, akkor mi van...
2018. máj. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

8 évvel idősebb a párom, de nem érzem a különbséget. Ő későn érő típus, így arányaiban nincs nagy különbség köztünk. Nem zavar, hogy idősebbnek tűnik nálam, mert amúgy elég fiatalos. Mivel szerelmes vagyok belé, nem is nagyon problémázok semmin.


A halál nehéz kérdés, de sajnos saját tapasztalat, hogy nem kor alapján válogat, ugyanúgy lesújt huszonéves korban és harmincas években is, mint 80 után. Ez nem szempont már emiatt számomra, én a jelennek élek, hogy minden áldott nap azzal a tudattal feküdhessek le, hogy ha bárhogy tehettem volna, akkor is így lett volna. Mivel a párom boldoggá tesz, nem érdekel az életkora.

2018. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
20 ev van koztunk a ferjemmel. Sosem zavart, maskepp ossze sem jottunk volna. Nem erdekel mas velemenye, nem erdekel semmi, csak o es a gyermekeink. A jovo meg... Elkerulhetetlen az oregedes, erre is csak azt tudom mondani hogy akkor majd apolom vagy pelenkazom ha kell. Orvoshoz viszem ha beteg es mindent megteszek erte majd akkor is, ahogy o is ertem. Nalam ez a szerelem dolog olyan, hogy tortenhet barmi, en akkor is ott leszek neki. Ha azt mondom nem felek a jovotol ebbol a szempontbol, hogy elveszithetem elobb mint mas a parjat, hazudnek, mert persze hogy felek. De ezerszer boldogabb vagyok es leszek akkor is igy, mintha korombeli emberrel lennek egyutt de nem szeretnem. Nem a kor hatarozza meg a szerelmet. Bele szerettem. Ezen kivul mas nem szamit.
2018. máj. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!