Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni de nem kellek neki. Mit csináljak hogy ne fájjon ennyire a szívem? 19/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú akiért bármit megtennék de nem kellek neki. Bonyolult ez a dolog mert az a legrosszabb hogy nem teljesen reménytelen a dolog de sosem fog összejönni.

Nem bírom egyszerűen elfelejteni. Rá nézek egy másik fiúra és az jut eszembe hogy úgysem lesz senki olyan mint ő.

Mindig eszembe van mikor féltékeny volt mert más fiúkkal voltam, és ez olyan jó volt azt hittem kellek neki, de talán nem is kellettem neki soha. Most meg ..... Már egyértelmű hogy nem kellek neki.

Egy fiú sem jön be, és úgy érzem soha nem is lesz senkim mert más fiúhoz nem bírok hozzá érni.

Szó szerint fáj a szívem belebetegedtem ebbe a dologba.

Voltatok hasonló helyzetben?

16 éves korom óta van ez......még csak vele csókolóztam.


2018. máj. 7. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megpróbálnék minden kapcsolatot megszakítani vele, megpróbálni elengedni őt, elfogadni azt, hogy ő sosem lesz a tiéd. Tudom, hogy nagyon fáj most, de hidd el, idővel jobb lesz.
2018. máj. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk semilyen kapcsolatban mostmár végleg.
2018. máj. 7. 10:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben. Kegyetlen.

Ahogy az első is írta, minden kapcsolatot megszakítani vele, elkerülni a helyeket, ahol találkozhattok. Emellett keresd meg a rossz tulajdonságait, (mert biztosan van olyanja is) és azokat erősítsd magadban, hogy emiatt nem is kell neked, és inkább senki, mint ő. Ne is akarj most senkit, mert nem fog menni, míg az előzőt le nem zártad. (nekem fél évbe telt)

És az is igaz, hogy az idő hoz majd változást. Ha nagyon szerelmes vagy, akkor több idő kell.

De minden fejben dől el nálad, ezt ne feledd, és légy erős, ne álmodozz róla, verd ki a fejedből, foglald le magad valamivel, utazz, kirándulj, olvass, stb. Ha eldöntötted, akkor menni fog.

(na, jó, még álmodozz róla, és sajnáld magad mondjuk ma estig, és reggeltől kezdd el fejben amit fentebb írtam) Kitartás!

2018. máj. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én három évig voltam egy lánnyal, úgyhogy tudom mit érzel. A legjobb ha nem foglalkozol vele. Ismerkedj másokkal, legyél a barátaiddal, keress hobbit.


24/f

2018. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párkapcsolati siker vagy sikertelenség csak az életed egy szeletkéje. Erősítsd a többit: koncentrálj a tanulásra, keress nyári munkát (irány a Balaton part!), jàrj el haverokkal csavarogni, csinosítsd a szobád, tanulj valami újat, keress valami bíbelődős elfoglaltságot, mondjuk tanulj horgolni.

A probléma ilyenkor az, hogy ennek a kis szeletkènek mindent alárendelsz. Begubózol, sajnálod magad, depizel egész nap. Ez csak önsajnálat, semmi más.

Mozdulj ki, csinálj valamit!

Akkor is csak az idő segít, de nem mindegy, hogy gyorsan eltelik, vagy ebben dagonyázol évekig.

2018. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kései Sirató ***** válasza:
Keress valaki mást, aki viszonozza az érzéseidet. Az egyoldalú szerelemnek semmi értelme sincs.
2018. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!