Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Miért jó, ha mutogatjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Miért jó, ha mutogatjátok magatokat a neten?

Figyelt kérdés

engem nem zavar, de sosem értettem miért jó, ha a netre tesztek ki mutogatós képeket. a "szép vagyok" szelfik az alap, de a bikinis, meg behajolós képek, miért? Ez már kortól független sőt, végzettséghez sem köthető ki mennyire "feszít". Az már jobban zavar, hogy a többség már így akar "elismerést" kapni sajnos.


De ilyenkor mi a cél? Direkt lányoktól kérdezem, hogy mi az oka, amiért olyan képeket tesz ki.


2018. máj. 7. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Magamról nincs ilyen képem, de szeretek fotózni, többnyire a barátnőimet. A legtöbbjük szolid egyetemista lány, de kell nekik ez a fajta komfortzónából kilépés, hogy magukat szexuális lénynek lássák. Büszkék lesznek így magukra természetesen, mikor látják, hogy nem "csak" abban állják meg a helyüket, ami a tanulás, munka, háztartás, hanem egy könnyedebb, de nehezebb szerepben is helytállnak.

Szerintem. Persze van, akinek csak ilyen formában jut elismerés.

2018. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ego tuning, feltünési viszketegség, hogy a figyelem központjában legyenek.Én ezt vettem észre hogy ezek miatt.Ez az igazság...Mások szerint nem vagyok egy csúnya nő, de soha nem fordult elő hogy ilyen képeket rakjak ki magamról.Sőt, nagyon ritkán töltök fel magamról bármilyen képet is.Mondjuk én valamiért nem is igazán szeretem ha fényképeznek. :D Amúgy sem pontosan azt adja vissza a kép,amilyenek valójában vagyunk.
2018. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar az, ha egy lánynak VAN mit mutogatnia magán. Sok nõ nem mondhatja el magárol, hogy modell alakja van, de aki ilyen jól néz ki, az miért ne lehetne büszke erre? Legalábbis van olyan nõ ismerõsöm, akirõl nem tudom, hogy konkrétan modellkedne másodállásban, de simán meg van az ehhez való ideális test formája.


Mindenféle lányok esetében én sem értem, hogy mire jó ez, bár interneten mindennapos dolog minden téren, hogy sok beképzelt ember a “semmire” akar “elismerést kapni”. Úgyanígy meg lehetne kérdezni, hogy miért mutogatja valaki az énekes tehetségét, akinek nincs? Vagy miért okoskodik valaki olyan témákban, amirõl gõze sincs. Van aki géniusznak, vagy nagy tehetségnek, vagy épp topmodellnek érzi magát. Lehetõleg kinõvik.

2018. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A valóéletben kevesebben mennek oda a lányokhoz, hogy jaj de szépek. (Illetve a pillanat elmúlik.) Az emberek sokkal nyíltabbak az internetes világban, lehetőségük van a hangulatukat és a gondolataikat közölni, anélkül, hogy egy közvetlen kapcsolatot alakítanának ki a másik féllel. Ez a bátorság egyfajta visszaigazolás is a másik fél kinézetére. S mint tudjuk az emberek nagy része élvezi, ha dicsérik, így egyre több képet pakolnak ki, egyre intimebbeket, mert az felkelti az emberek érdeklődését, főleg az ellenkező nemét. Kicsit ösztönösen jön ki a dolog, mert ugye amit sokan akarnak megszerezni, az biztos jó... Ezért még többen rácuppannak a leánykákra, ők még több képet tesznek ki... Na szóval.. érted :D
2018. máj. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elöljárónak a kommentemhez: nem azt akarom ezzel mondani, hogy ez követendő példa. Csak az okokat rá.


13-14 éves korra érkezik el az átlag lány arra a pontra, amikor már vágyik a szerelemre és a figyelemre a kortársaitól. Akkor mit lát? Hogy a legrondább és a legértelmesebb srác is kb. a farka után megy, és a legtöbb közösségben az a csaj van piedesztálra emelve, akiről a legkönnyebben tudják elképzelni, hogy ledobja a bugyit. Nemcsak a szakmunkásképzőben, de még a kifejezetten okos gyerekeket összegyűjtő versenyistálló gimikben is. A többségük nem fogja átlátni, megérteni,. hogy mondjuk 3-4-5 év múlva kicsit megérnek a fiúk is, és már keresik a visszafogottabb, rendesebb csajokat is... na ekkor indul meg a k...lási folyamat ezek közül a lányok közül a butábbaknál.


Aztán ez meg generálja magát, mert sok lány az ilyen viselkedésre igenis sokkal több bókot kap, és nemcsak ilyen 50éves perverz tatáktól meg 8általánost sem végzett helyimenőcsávóktól. És elhiszi, hogy "pasifogáshoz" ez kell. Egyeseknek meg ugye simán elszáll az egója is.

Volt ilyen ismerősöm... na ő most, 30 évesen csodálkozik, hogy rendes férfinak nem kell. És nem érti, hogy annak köze van hozzá, hogy 2-3 évig minden dizsiben feszített és pózolt a partyfotósnak majdnem bimbóig kipakolt, push-uppal feltornázott csöcsökkel, útszéli sminkkel, duckface-szel... sokat ért vele, hogy páran odaírták, hogy sunáznám meg aki cizelláltabb akart lenni, az odaírt vmit, hogy "Ennek az elegáns Hölgynek nagyon szívesen nyalogatnám a Meseszép Kebleit".


Az is belejátszik, hogy manapság az instamodellek világában meg az látszik, hogy ezzel lehet legsikeresebbnek lenni, legkevesebb munkával legtöbb pénzt szerezni. Az emberek egy része meg ilyen alkat, mindennél előbb van a hírnév, a pénz, a jólét.


Mondjuk azt hozzátenném, hogy bikinis meg bikinis fotó között is van különbség. Ha vki feltesz egy sima mosolygós képet egy tengerparti nyaralásról, mert annyira szeretné megosztani, hogy milyen jól érezt magát ott, az sztem nem gáz vagy magamutogatós. Ami sztem gázabb, azok ezek a pluszban nagyon beállított, agyonretusált, "szopnék" tekintettel és "b... meg" pózzal felturbózott verzuók.

2018. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!