Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jó magas de csúnya arcú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jó magas de csúnya arcú pasiként is ennyire rémálom csajozni, milyen lehet annak aki még alacsony is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy szép gyerek, viszont van egy kiállásom, mivel 2 m felett vagyok, ez azért feltűnő és ha nem is szeretnek a nők annyira, azért észrevesznek.

Össze is szokott jönni néha alkalmi kaland, viszont barátnőm lényegében még nem volt, pedig már 27 éves vagyok.


De ha ilyen apró 165 meg 170 centis pasi lennék vajon mi lenne?

Nekik hogy jönnek össze a nők, mikor alacsony pasikkal tényleg szóba se állnak a nők? (náluk alacsonyabbal)


Nem csömörlenek?


2018. máj. 7. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Neked sose volt nőd, nem is lesz.
2018. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Alacsonyan is lehet valaki férfias megjelenésű és magasba is van olyan mint egy nagyra nőtt csecsemő.

Ha megvan a férfias kisugárzás akkor nyerő lehet bármelyik kevésbé szép arcvonásokkal is.

2018. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt az emberek téveszmébe élnek.

Jó, ha egy pasi magas, de önmagában semmit nem ér, még egy szép szem is nagyobb előny..

Hülyeség a magasságra alapozni.. Inkább egy jófej alacsony pasi, mint egy hisztiző magas

2018. máj. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
magas vagyok. nem a magasságon múlik. be lehet fejezni a magas pasi vagyok, meg alacsony pasi vagyok nyafit.
2018. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Gyakorlatilag számkivetettek vagyunk és társadalmilag elfogadott genetikai genocídium zajlik ellenünk. Egyetlen esélyünk nő közelébe kerülni, ha elmegyünk egy hivatásoshoz.

(egy 170 mély, kisfiús arcú, sovány srác)

2018. máj. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen lehet annak, aki fogyatékos is? Vagy félszemū? Féllábú? Nem unod már? Nincs idõm sajnálatot érezni a világ összes szinglije iránt, millió okból lehet valaki szingli, nem kell ezt ecsetelni.

Amúgy nem értem, hogy mi bajod azzal, aki alacsony? Alacsony, de szép arcú pasi esetén nem rossz a helyzet, inkább csúnya arc az, ami igazán hátrányos. Vannak alacsony, de jóképū férfi ismerõseim, sok barátnõjük volt.

2018. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És hány kg vagy ehhez a magassághoz, ha megkérdezhetem?
2018. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó : 120 kg vagyok, 204 cm mellé.
2018. máj. 7. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!