Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszett már nektek médiából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszett már nektek médiából vagy internetről ismert ember? Esetleg próbálkoztatok? Vagy ez nagyon tini kategória?

Figyelt kérdés
Vágytatok már az "elérhetetlen" után? Mit tettetek?
2018. máj. 7. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez már nagyon tini....
2018. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, igen. Hagytam annyiban, mert 1) az esélye annak, hogy engem válasszon, zéró, sőt lehet, hogy elkönyvel vmi őrült fancsajnak 2) tudtam, hogy amit vki magából az ember ált. médiában mutat, annak kb. a fele igaz, vagy lehet, még annyi se.
2018. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vágytam hát, persze. De még hogy! :) Mit csináltam: semmit, elérhetetlen, tee. :)) Egy hétköznapi-napi vagyok, ha véletlenül közelbe kerülök hozzá, csak csorgatom a nyálamat. :DD
2018. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A rajongás valóban nem vehető komolyan. De nyilván felnőtteknél is előfordul. Akaratlanul is meghallom, hogy sztárocskák miket mesélnek, milyen ajánlatokkal bombázzák őket stb... tehát nagyon sokan beleesnek egy ilyen média által tökéletessé csiszolt álomképbe. Ez van, ebből is dől a lé.


Ja, és vannak sztárok, akik rajongójukkal jöttek össze-házasodtak, keress rá, ha érdekel a téma! 🙂

2018. máj. 8. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!