Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi csinosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi csinosan öltöző fiatal lány?

Figyelt kérdés
Fővárosról beszélek, fel nem tudom fogni, hogy van ennyi fiatal, tizen-kora huszonéves lány, akik mindig divatos, csinos, drága ruhákban flangálnak. Hogy van erre pénzük? Én havi 50 ezer zsebpénzt kapok + dolgozok, de így is sajnálok kiadni tízezreket pár ruhára, ennyi gazdag ember van az országban vagy hogy csinálják?

2018. máj. 7. 18:47
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
#9 Edzek, vékony vagyok, adok magamra. De valahogy mégis mimdig azt nézem, hogy ki csinosabb nálam :( Pedig van önbizalmam, de hát a nők már csak ilyenek..
2018. máj. 7. 19:09
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Netán árcímkét is viselnek a ruhákon? Honnan tudod azt, hogy mind drágán vették? Sok helyen be lehet szerezni ruhákat olcsóbban, az sem biztos, hogy a fõvárosban vették. Meg az is lehet, hogy ajándékba kapták különleges ünnepnapokon, tehát nem a hétköznapi zsebpénzbõl van.
2018. máj. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
#12 Onnan tudom, hogy felső középkategóriás üzletekben vásárolok és ott szoktam látni konkrétan ezeket a ruhákat.
2018. máj. 7. 19:16
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

1, Lányként kb. akármit veszel fel, divatosnak fognak mondani.

2, Ha bemész bármelyik boltba, akkor láthatod, hogy nem olyan drágák a cuccok és nem egy hónapig hordják őket. Havi 50-ből simán betudsz vásárolni.

3, Havi 50.000 zsebpénz? Havi 5000-et kaptam! :D

2018. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó divatos, jó minőségű ruhát lehet venni olcsón vagy leárazva. Hacsak nem virít a Channel logó minden ruhadarabjukon honnan tudod hogy drága cuccok? 23 éves vagyok, nem kapok zsebpénzt, diákmunkából van a pénzem és szerintem elég divatosan öltözök, mégis a legtöbb ruhám H&M-ből és New Yorkerből van, ahol a kabátok kivételével nem több tízezres ruhák vannak. Figyelni kell az akciókat, leárazásokat is és viszonylag olcsón össze lehet hozni egy divatos ruhatárat. Főleg ha valaki arra is figyel hogy jól kombinálható alapdarabokat vegyen, aztán ezekhez a kiegészítőket már könnyen lehet venni (pl egy statement nyaklánc kb 2-3.000 Ft de nagyon jól feldobja a legegyszerűbb szetteket is). Vannak persze akiknek pénzes szülei vannak vagy erre költik a diákmunkán megszerzett pénzüket, de neten kismillió tipp van hogy lehet olcsón divatosan öltözni.
2018. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak öltözködni. Ennyi a titok.

Nekem kevés ruhám van, de azok jó minőségűek. Ami nem egyenlő azzal, hogy márkás. Turizni is szoktam.

A ruhatáram alapja három olyan szín, ami jól áll és egymással is kombinálható. Nem veszek olyat, amit nincs mihez felvenni.

A tíz éves alapdarabokat is fel lehet dobni egy divatos darabbal, nem kell minden szezonban lecserélni az egész ruhatárat.

Kiegészítőket veszek többet: egy divatos bizsu sokkal olcsóbb, mint egy öltözet ruha, és egy sima póló-farmer kombót is fel tud dobni.

Havi 50 ezerből én inkább lakásra tennék félre. Eszembe nincs ennyit elszórni ruhára.

2018. máj. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te milyen bolygón élsz, de bármelyik fast-fashion-t képviselő boltból fel lehet öltözni csinosan, divatosan, olcsón.

Én is csinos vagyok, sok olcsó, de divatos ruhát halmoztam fel fokozatosan az évek során, mindenem megvan. Ha valaki prostitúcióval vádolna amiatt, pofán is vágnám...

2018. máj. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valami csinos, az nem feltétlenül drága. Ahogy előttem is írták, turiban, vagy noname márkás cuccokból is simán össze lehet rakni egy divatos szettet.
2018. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
#16 így van, capsule wardrobe mellett én is akkor veszek csak bármit, ha valami divatos darabot akarok vinni a teljesen alap, jó minőségű ruháim közé. Meg nem mondanák rólam, hogy cipő és fehérnemű kivételével kb. 2000 Forintból vagyok felöltözve egy nap.
2018. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Kínaikban meg turiban is nagyon jó cuccokat lehet kifogni, a fast fashion is olyan mennyiségben és olcsón nyomatja ki a szemetet magából. Divatosan öltözködni manapság már nem drága.
2018. máj. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!