Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Titeket nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Titeket nem zavar az, hogy az ebben a melegben egyre lengébben öltöző barátnőtökre mennyi pasi csorgatja a nyálát az utcán?

Figyelt kérdés
Foglalkoztok ilyesmivel, vagy nem érdekel titeket?

2018. máj. 3. 08:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nincs barátnőm, de ha van, akkor sem szokott zavarni. Inkább nevetek rajtuk és büszke vagyok:D
2018. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
Végtére is velem van, miért zavarna? Másfelől meg azért én sem fogadtam vakságot :D
2018. máj. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Egyaltalan nem zavar. Hagy nezzek, ha hazaerunk, ugyis en dugom meg😀😀
2018. máj. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
12%

Én el is vàrom,hogy így öltözzön,és büszke vagyok rà,mivel formàs jó alakú ezért alap hogy így jàrjon.

Csorgassàk csak,legalàbb motivàlva lesznek pénz keresésre meg kondizàsra meg fejlõdésre.

2018. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
71%
Én bizonyos szempontból még örülök is annak, ha látom, hogy megnézik...de közelebb áll az igazsághoz, hogy inkább semleges.
2018. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

"Én el is vàrom,hogy így öltözzön,és büszke vagyok rà,mivel formàs jó alakú ezért alap hogy így jàrjon.

Csorgassàk csak,legalàbb motivàlva lesznek pénz keresésre meg kondizàsra meg fejlõdésre."


Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy ilyen egyszerű férfiaknak hogyan lehet barátnője. Aztán persze rájövök, úgy, hogy a csaj is végtelenül egyszerű:)

2018. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

,,Ilyenkor mindig elgondolkozok, hogy ilyen egyszerű férfiaknak hogyan lehet barátnője. Aztán persze rájövök, úgy, hogy a csaj is végtelenül egyszerű:)"


Szeretnél ilyen egyszerű barátnőt utolsó,csak annyit mondok ;)

Olyan egyszerű,hogy fiatal kora ellenére már sikeres,sok kis pasi mehetne tanulni tőle az életet.

Tudod nála a csinos,szexi,okos ezek együtt vannak.

Te is lennél ilyen egyszerű férfi lenni,minden tekintetben.


És a legtöbb nőnél ezek plusszok:

-izom

-karrier

-ambíciók


Voltak több diplomás csajaim is,jogászon át a közgazdászig.

2018. máj. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor miért a nőkre mondjátok, hogy a közönségnek választanak pasit, mikor ti sasoljátok, hogy melyik másik kan vizslatja a segget, amire büszkélkedtek.
2018. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
37%
#8 A válaszaid alapján(mármint amiket máshol is láttam), kevés ember nagyképűbb nálad. De komolyan, szerintem kezeltesd magad nárcisztikus személyiségzavar gyanújával.
2018. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

"Szeretnél ilyen egyszerű barátnőt utolsó,csak annyit mondok ;)

Olyan egyszerű,hogy fiatal kora ellenére már sikeres,sok kis pasi mehetne tanulni tőle az életet.

Tudod nála a csinos,szexi,okos ezek együtt vannak.

Te is lennél ilyen egyszerű férfi lenni,minden tekintetben. "


1. Nem, nem szeretnék egyszerű barátnőt, nekem az intelligencia fontosabb.

2. Ha ilyen egyszerű felfogású pasit választott mint te, akkor számomra az a nő nem intelligens, szóval már nem is érdekelne.

3. Nem, nem akarnék olyan egyszerű férfi lenni mint te. Akármennyire is hihetetlen, foglalkozom a testemmel, karban tartom magam, de nálam az ész mindig is fontosabb lesz. Márpedig amelyik hapsi ilyet nyilatkozik, hogy elvárja a barátnőjétől, hogy kitegye az árut, az a faszi nem lehet valami túl intelligens. Továbbá az a hapsi inkább magamutogatás miatt van a barátnőjével és nem azért, mert tényleg vele akar lenni. Számomra mindig is vicces, és kinevettem azokat az embereket, akik erre vágnak fel, ugyanis ez azt jelenti, hogy másnak akar megfelelni, magával nincs megelégedve:)

2018. máj. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!