Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jelenthet valamit, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jelenthet valamit, ha egy lány bemutatkozáskor (egy beszélgetést követően) nem húzza el azonnal a kezét?

Figyelt kérdés
A múltkor megismerkedtem egy lánnyal (élőben, és igen, volt bennem annyi bátorság, hogy meg mertem őt szólítani), beszélgettünk, bemutatkoztam, ő is, és kezet fogtunk. Mosolygott rám, és szerintem a "szükségesnél" kicsit hosszabban hagyta a kezemben a kezét, volt vagy 2-3 másodperc is. Mondtam neki, hogy örülök, hogy megismerhettem, ő is mondta, és mosolygott. Mindezt úgy, hogy már szinte a beszélgetés elején kb. konkrétan rákérdezett a családi állapotomra, ami kicsit furcsa volt számomra. Neki olyan a munkája, hogy sokat kell emberekkel foglalkoznia, tehát lehet megjátszott dolog is a mosolygás, a közvetlenség is, csak ez így nekem hirtelen kicsit sok volt, nem szoktam hozzá az ilyesmihez. Lehet, hogy jólesett neki az érintésem?

2018. máj. 8. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassúak a reflexei.
2018. máj. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Diavolino44 ***** válasza:
87%

Az nagyon nem jelent semmit. Viszont ha o kerdezte meg elobb, hogy van-e baratnod, az viszont jo jel.

S szuper vagy! Csak igy tovabb! Meg tobb ilyen sztorit akarok itt olvasni.

Most ugy oszinten, nem baromi jo erzessel jottel el, mert meg merted szolitani, s nem imadkozol, hogy valaki visszairjon Tinderen?

2018. máj. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Szokták ezt csinálni. Én annak tudom be hogy a nőknél nem mindennapos a kézfogás, így nem úgy csinálják mint a férfiak. Még az szokott előfordulni, hogy tök lágyan fognak kezet, én meg kissé szégyenkezem mikor megszorítom egy nő kezét mert ahoz vagyok szokva.

Szóval kézfogásból ne vonj le következtetést.

2018. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jólesett az érintésed... honnan van ilyen önbizalmad?
2018. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Miért, inkább siránkozzak, mint a gyakorisok szoktak? Amúgy meg ha ő kb. nyomult rám, mert érdekelte mondjuk a családi állapotom, meg párszor hangsúlyozta, hogy a volt barátja így meg úgy, akkor nem feltételezhetem, hogy akár be is jöhettem neki? Komolyan mondom, egyre gányabb ez az oldal, állandóan csak a mások rugdosása, piszkálása megy, ha van valakinek önbizalma, azért, ha nincs, azért. Ja, persze, elfelejtettem, hogy rajtam kívül itt mindenki tökéletes...
2018. máj. 8. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!