Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan felejthetném el minél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el minél hamarabb?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egy kicsit hosszú lesz, próbálom minél rövidebbre fogni! Szóval szakképzőbe járunk egy osztályba és az első pillanattól kezdve amikor megláttam tudtam, hogy nekem Ő kell. Ennyire nem tetszett még meg senki,mind kinézetileg, mind pedig személyiségileg egy csodálatos lányról van szó, és az idő múlásával az iránta érzett csodálatom egyre csak nőtt. Nagyon sokáig reménykedtem benne, hogy az érzéseim kölcsönösek, de sajnos ez nem így van! Azt tudni kell, hogy nem voltunk barátok, mert én nem tudnék csak a barátja lenni, viszont nagyon jó beszédviszonyban voltunk.A lényeg az, hogy összejött egy másik sráccal és ez miatt én nagyon szarul voltam, ez látszott is rajtam. Többször is kérdezte, hogy van-e valami bajom, de nyilván nem mondhattam meg neki, hogy "miatta" vagyok szarul. Aztán egyszer már nem bírtam tovább, és bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé és azért vagyok ennyire szarul, mert már soha nem lehetsz az enyém! Ezeket persze élőben nem mertem neki megmondani, facebookon írtam le neki, utána egyből le is tiltottam és élőben sem beszéltünk többet, mert nem akartam tudni, hogy mit szól ehhez, így is eléggé fáj ez az egész!Most fogunk vizsgázni, utána valószínűleg soha többé nem fogunk találkozni!Tudom, így lesz a legjobb, de mégis beledöglök már a gondolatba is, hogy soha többé nem látom az édes kis arcát!!!Volt már valaki ilyen helyzetben, mit tennétek? 22/F

2018. máj. 8. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
12%
Kötél, fájdalomcsillapító, drogok, pótszerek. Ez a választék.
2018. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Ja, meg persze az, hogy kihúzod a fejed a seggedből, és abbahagyod az önsajnálást. De ezzel szerintem ne próbálkozz. Bonyolult, fájdalmas, hosszadalmas, meg minden. Én a cuccot választottam. ^^
2018. máj. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tanulj az egészből, jobb az elején bepróbálkozni, ha tényleg egyből bejön, mert csak belegabalyodsz egy ilyen érzelmi gödörbe ahonnan már csak az egyetlen menekülési lehetőség a teljes hátraarc.

Nagyon kevés eset van, amikor egy lepattintás érzelmileg pozitívan hat, viszont az ilyen eset pont ezt eredményezi.

Jobban jártál volna ha bepróbálkozol, ha lepattint, akkor legalább az visszaránt a földre és egy kicsit el is távolít tőle érzelmileg.

Az idő amúgy majd megoldja a dolgokat, ha nem látod, nem beszélsz vele, enyhülni fog a vihar.

2018. máj. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!