Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minél idősebb valaki annál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél idősebb valaki annál többféle ember tetszik meg neki?

Figyelt kérdés
Anno tizes éveim végén huszas éveim elején plázacica típusú csajok jöttek be nekem, de mára már nem tetszenek és nem is illenének hozzám. Most meg olyan lányok is bejönnek, akiket régebben észre se vettem vagy túl átlagosnak tartottam.
2018. márc. 30. 07:22
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
0%
#megalkuvàs
2018. márc. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem. Ez nem úgy működik, hogy mire 90 leszel, már MINDEN nő bejön.

Változol, az ízlésed is, és összetettebb okok miatt tetszik meg neked már valaki. Nem beszélve a tapasztalatokon épült csalódás és vagy pozitív csalódás okán.

2018. márc. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen a korral jár, de megesik, hogy az ember a korral tapsztaltabb, egzisztenciálisan és szelemileg nemesedik.

Én még nem láttam "plázacicát", aki tanult, művelt és intelligens lett volna. Lehet van, de az átlag nagyon nem ez. Mert minek? Nincs rá szükségük. Így viszont roppant unalmasnak találom őket. Egyáltalán nem hozzám valók.

Nem azt mondom, hogy aki intelligens, tanult, talpraesett az csakis szép lehet, csak azt hogy az ilyen Miss elemek kiesnek a képből idővel. Ez nem megalkuvás. A fenének hiányzik az unalom és az ostoba öntudat. Két három hétig talán izgi lenne, de aztán? Üldögélnék az ágyban és nem győzném tervezni a programjaimat, mit csináljak hogy ne kelljen vele legyek nap közben.

2018. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb igenyesebb lettel es tovabb latsz a muanyag kulson.
2018. márc. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!