Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legyek kinézetre szürke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek kinézetre szürke kisegér vagy legyen az esetek nagy részében dögös?

Figyelt kérdés

Rengeteg ruhám van, amik tipikusan azok a feszes, tapadós ruhák. Némelyik mini, de felül teljesen zárt, némelyik meg térdig érő, de felül dekoltált. Talán 2 ruha volt rajtam eddig, mert valamiért úgy érzem, hogy nem kellene ilyeneket hordjak, hiába dögösek, jól mutatok bennük. Valamiért azt tápláltáb belém mindig a szüleim, hogy mindenemet takarjam el. Nincs senkim, tehát nem mondhatom azt se, hogy a barátomnak mondjuk nem tetszene, hogy így járok. Viszont, amikor ilyen ruhák vannak rajtam, jól érzem magam, ami látszik is rajtam s ezáltal állítólag még vonzóbb vagyok. Ehhez persze hozzájön egy kb.10 cm sarokka rendelkező, de elegáns cipő. Plusz 1-1 kiegészítő. Nem vagyok az a típus, aki könnyen adja magát, de ilyen öltözködés jön be.

Mit tegyek?


2018. máj. 10. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
2%
Úgy öltözködj, ahogy jól érzed magad, de ne csodálkozz, ha állandóan összefogdosnak tömegközlekedési eszközökön, illetve különböző ajánlatokat kapsz.
2018. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. Ez nem a “ribis dögös” hanem a nőies és persze hogy jobb a kisugárzásod ha jól érzed magad. Az arányokat tartod, vagy alul vagy felül mutatsz. Ez elfogadott persze ha nem 13 évesen akarsz magassarkúba mászkálni 😬. Szerintem nagyon jó dolog, hogy valaki ismeri ezt az arány dolgot, nekem annó ruhás szakon tanították és szerintem az is jó, hogy nőként érzed jól magad.
2018. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyél szürke kis egér!! Azok senkit nem erdekelnek! De azert a lo tul oldalara se ess át amit rib**ancosnak hivnak. En szemely szerint azt a titkárnös kategoriat szeretem.
2018. máj. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meg kell találni az arany középutat a mindenem takargatom és az útszéli ringyó módjára kipakolom, amim van stílus között. Kérdés, mennyire dekoltált az a ruha, amiről beszélsz, és mennyire mini az a ruha. És hova veszed fel őket. Pl. temetésre, templomba, iskolába, esküvőre még a nem annyira rövid mini is illetlennek tud hatni. Ja és attól is, mekkora melled van. Sok ruha van, ami egy pici mellű csajon sikkes, de ha egy mellesebb csaj felveszi, már kint vannak az "ikrek".


Vagy pl ezek a dekoltázsok: [link]


[link]


már elég , és hát igen, aki ebben lát, az nem a tökéletes barátnőt fogja benned látni, hanem a könnyen kaphatót. Még akkor is, ha nem ennyire mini.


De ezek pl. még ízlésesek (persze ezeket sem temetésre meg sulivizsgára ajánlom):


[link]


[link]

2018. máj. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz megmondani hol a határ az ízléses-szexi és a ribàncos között.


Valami félutas megoldást kell találni. De lehetsz vonzó egy sokat takaró, nem feszülős ruhában is persze.


Igazándiból az is fontos, hogy melyik stílust érzed magadénak. Öltözködésnél gyakran fontosabb az önbizalom. Meglátszik a kisugárzáson. És ezt mindenki tudatalattija nagyon jól észreveszi. Tehát érdemes azt a ruhát választani, amiben magabiztosan mész emberek közé, mert az nagyon vonzó tud lenni másoknak, szimpátiát ébreszt.


Ez utóbbi a legfontosabb szerintem.


Nameg azért a cél is lényeges. Nem mindegy, hogy csak egy éjszakára tervezel, vagy komoly kapcsolatot szeretnél. Persze fontos dolog, hogy egy férfiban vonzalmat tudj ébreszteni, és ehhez a sokat mutató dolgok nyerők lehetnek, csak valószínűleg 95%-ban a csak szexet kereső pasik fognak kezdeményezni. Amúgy visszafogottabb stílussal meg „csak” 90% lenne ilyen, szóval kb mindegy... 😄


25f

2018. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Amilyen napod van. A változatosság gyönyörködtet.
2018. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán célom az, hogy párt találjak. Nagyon kiábrándultam már a férfiakból szóval ez annyira nem fontos.
2018. máj. 10. 11:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Legyél ízléses.
2018. máj. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Diavolino44 ***** válasza:
Ne foglalkozz vele ki mit gondolol. Szerintem nincs olyan, hogy valami tul ribizlis. Tok mindegy mennyire kivagott vagy mennyire tapad. Az oltozkodesnek, a sminknek, a hajviseletnek az a szerepe, hogy kifejezd magad, hogy jobban erezd magad a borodben. Nehogy mar valaki megmondja, hogyan erezd magad jol!
2018. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hordd őket, írtad is, hogy ilyenekben érzed jól magad.
2018. máj. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!