Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néznek minket informatik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néznek minket informatikusokat a nők unalmas, szürke, kockáknak, miközben ugyanolyanok vagyunk mint bárki más?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztalom nagyon is élnek a sztereotípiák velünk kapcsolatban.

Pedig mi se vagyunk rosszabbak mint a maszkulin pincérgyerek, vagy a menő masszőr fiú.

Ugyanolyan férfias férfiak vagyunk.

Mondjuk engem gyakran megvádolnak azzal hogy túlságosan karrierista vagyok, de számomra a munkám öröm és élvezet, nem is érzem munkának.


Mi bajuk az informatikusokkal a lányoknak?


2018. máj. 2. 11:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Jaj, ne már. Ez most egy komoly kérdés? És vajon ki választja azokat a lányokat, akiktől ezt kaptad? Nos?


Gondolom azért hiszik sokan, mert titeket csak az informatika érdekelhet, és nemigen tudnátok másról beszélgetni.


Bár egyéne válogatja.


És te miért általánosítasz, úgy őszintén?

2018. máj. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Értelem szerűen nem szabadna általánosítani mégis... akik informatikával foglalkozó ismerőseim, mind egy külön elvont világ. Mind a kommunikációjukat, mind az érdeklődésüket tekintve. Arról nem is beszélve, hogy egyikük se egy igazán férfias jelenség, sem a megjelenésükben, sem alkatukban, sem jellemileg. Nem mondom hogy nincs közöttük kivétel hisz statisztikailag lehetetlen hogy ne legyen. De az emberek a tapasztalataikból indulnak ki azokat pedig jól mutatják a sztereotípiák.

Bármelyik szakmát nézed ott vannak a sztereotípiák, hisz az ember a tapasztalatai szerint általánosít.

2018. máj. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
En szeretek programozni, es sok haverom van aki informatikus. Ugyanolyanok mint barki mas, nem ertem a kerdest. Ha valaki karrierista, automatikusan kevesebben toleraljak, hiszen hatterbeszoritja a maganeletet.
2018. máj. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Ezek után nem tudom, miért érdekel a nők véleménye. Úgysem akarsz tőlük semmit, akkor meg?


22/N

2018. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Most tetszik egy infós srác, és egyáltalán nem gondolom róla, hogy unalmas, szürke, kocka. Sőt!!! De voltam kódolós találkozón, és ott sem vettem észre, hogy ilyenek lennének a palik.

A pincérek és a masszőrök meg nem jönnek be.

A férfiasság nem a szakmától függ.

A karrierista már már más kérdéskör. Ha csak arról tud beszélni, ha semmi más nem érdekli a palit, akkor az tényleg unalmas tud lenni. De ez minden szakmával vagy témával így van.

2018. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Ez balázska ti szerencsétlenek :D

Sose volt fejlesztő, nem is lesz.

Otthon ül, aztán néz ki a fejéből.

2018. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

Úgy írod, mintha minden informatikus pasas normálisan nézne ki, férfias lenne, nem lenne unalmas.

A nőkben azért van benne ez a sztereotípia, mert az informatikus pasik 90%-a iszonyat gáz és ismerkedéskor nem lehet tudni milyen lesz az adott pasi.

2018. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert mindenki más egy unalmas szürke kocka, ahogy te is. :D

31/f

2018. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerinted egy 25 éves csini kis óvónéniről miért hiszi azt mindenki, hogy szereti a gyerekeket?
2018. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A szőke nők nem néznek annak. Foglalkozz velük.

Ugyanolyan sztereotipia. Ha tényleg programozó lennél mint a fiam akkor:

nem ezt a felhasználói nevet adod

lesza rod hogy mit gondolnak rólad a nők

nem lógsz a gyakorin

nem dicsekszel a tudásoddal

2018. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!